Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Już wiadomo, jak skończy się wątek Marcina i Izy w ,,M jak miłość”. Scenarzyści nie mieli wyjścia, finał mógł być tylko jeden
Karol Osiński
Karol Osiński 29.03.2021 22:57

Już wiadomo, jak skończy się wątek Marcina i Izy w ,,M jak miłość”. Scenarzyści nie mieli wyjścia, finał mógł być tylko jeden

M jak miłość
fot.instagram.com/mjakmilosc.official

W 1582 odcinku serialu M jak miłość telewidzowie będą świadkami kilku nowych zdarzeń w rodzinie Chodakowskich. Początkowo Iza opuści Marcina i dzieci, zostawiając pożegnalny list, jednak z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia wróci do rodziny. Ich konflikt jest ciężki do rozwiązania, ale nie niemożliwy. Prawdopodobne jest, że już wkrótce powrócą do normalności.

W serialu M jak miłość zawsze dochodziło do emocjonujących momentów i ciekawych wątków. Takim bez wątpienia jest kryzys małżeński Izy i Marcina Chodakowskich. Wygląda na to, że miłość dzieci będzie lekarstwem na ich problemy.

M jak miłość odcinek 1582

1582 odcinek serialu M jak miłość będzie miał swoją premierę 13 kwietnia, o godz. 20:55 w TVP 2, jednak wiadomo już, co się w nim wydarzy. Z uwagi na narastające problemy rodzinne i konflikt Iza postanowi odejść od Marcina i dzieci i wyjechać do Francji. Wszystko opisze w pożegnalnym liście, który zostawi przed swoim wyjazdem.

Niestety nie zawrze w nim informacji kiedy wróci i czy w ogóle. Marcin będzie zakładać, że święta spędzi w towarzystwie dzieci, jednak bez swojej żony. Szymuś i Maja poproszą Świętego Mikołaja o to, by ich mama wróciła do domu na święta i nie będą świadomi tego, że gwiazdor spełni ich życzenie.

Po jakimś czasie mama Amelki, Aneta zabierze Szymka i Maję na spotkanie z ich córką, jednak postanowią jej uciec. Dzieci wpadną na pomysł, że jeśli wyda się, iż zaginęły ich mama wróci i spędzi z nimi święta. Uprzedzi ją jednak Marcin, który w błyskawicznym tempie namierzy swoje dzieci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Prawdziwy szok przeżyją dopiero podczas powrotu do mieszkania. Właśnie wtedy na ulicy spotkają Izę, która obieca Szymusiowi, że już nigdzie nie wyleci i zostanie z nimi na święta.

Czy Iza i Marcin zażegnają konflikt małżeński?

Powrót Izy do domu będzie wielkim szokiem nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Marcina. Czy to oznacza, że ich problemy zostaną wówczas rozwiązane? Nic z tego. Okazuje się, że batalia między nimi w dalszym ciągu będzie się toczyć.

W 1582 odcinku serial Iza powie Marcinowi, że jej powrót z Francji był zamierzony jedynie z myślą o dzieciach i z tęsknoty za nimi. O nim samym nie wspomni praktycznie nic. Oznacza to, że jej obecność wcale nie wywoła radości i uśmiechu na ustach rodziny.

Wiadomo, że Chodakowscy będą musieli rozwiązać między sobą jeszcze wiele spraw, zanim konflikt zostanie zażegnany. Jednak z perspektywy telewidza można być pewnym jednego – nie zabraknie emocji.

Co więcej, scenarzyści mają mieć także obrany plan na ich przyszłość. Wiele wskazuje na to, że Iza i Marcin są coraz bliżej rozwiązania sporu i ich małżeństwo przetrwa tę ciężką próbę. Można się spodziewać powrotu do normalności między nimi. Przypominamy, że w dalszym ciągu jest bardzo prawdopodobne, iż Adriana Kalska, wcielająca się w postać Izy odejdzie z serialu. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

W 1582 odcinku M jak miłość Marcin z dziećmi zostaną sami. Iza wyjedzie do Francji, zostawiając pożegnalny list.

Marzeniem dzieci będzie, żeby ich mama wróciła do nich na święta Bożego Narodzenia.

Na szczęście zostanie ono spełnione.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz