Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Już od jutra w Biedronce „ekskluzywne prezenty”. Torebki, rękawiczki i portfele w rewelacyjnej cenie
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2021 12:39

Już od jutra w Biedronce „ekskluzywne prezenty”. Torebki, rękawiczki i portfele w rewelacyjnej cenie

Fot. materiały promocyjne Biedronki

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, zatem Polacy rozpoczynają zakupowy szał, co tylko podsycają wspaniałe promocje. Już od jutra na półkach Biedronki pojawią się produkty, które mogą doskonale posłużyć, jako świąteczne prezenty. Warto się pospieszyć, gdyż taka okazja może okazać się łakomym kąskiem dla tysięcy ludzi.

Biedronka od zawsze ma swoje sposoby na przyciąganie klientów, a akcje takie, jak jutrzejsza tylko to potwierdzają. Co przygotowali dla klientów?

Doskonała oferta w sieci supermarketów Biedronka

Już jutro mikołajki, a dokładnie za dwadzieścia dni pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Polacy zaczynają organizować prezenty dla swoich bliskich, ale dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, co wybrać, polecamy zwrócić uwagę na najświeższą gazetkę Biedronki, przygotowaną na przyszły tydzień.

Od jutra, tj. 6 grudnia na półki sklepu trafią wspaniałe produkty skórzane marki Puccini, które będziemy mogli nabyć w wyjątkowo niskich cenach. Mowa o torebkach, portfelach czy rękawiczkach, mogących doskonale posłużyć jako prezenty mikołajkowe lub świąteczne.

Torebka damska, wykonana z naturalnej skóry, z regulowanym paskiem oraz obszernym środkiem będzie dostępna za 149 zł za sztukę. Na półkach znajdziemy warianty w dwóch kolorach: ciemnym oraz karmelowym. W cenie 69,90 zł zakupimy również skórzany pasek męski w rozmiarach L lub XXL.

Na klientów czekać będą również rękawiczki skórzane z ocieplaną podszewką za 84,90 zł. W sklepie pojawią się również portfele dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Za każdy z nich należy zapłacić 99 zł. Warto się pospieszyć, gdyż taka okazja to naprawdę łakomy kąsek dla tysięcy ludzi.

Zobacz zdjęcie:

Biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: biedronka.pl

Tagi: Biedronka
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?