Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jutro miliony Polaków wybiorą się do Biedronki. Sieć kusi promocjami
Karol Osiński
Karol Osiński 03.10.2021 20:21

Jutro miliony Polaków wybiorą się do Biedronki. Sieć kusi promocjami

Biedronka
Fot. materiały promocyjne / Biedronka.pl

Sieć supermarketów „Biedronka” przygotowała dla swoich klientów fantastyczne promocje na nadchodzący tydzień. Można się spodziewać prawdziwego natarcia na sklepowe półki. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

W przecenie znalazły się produkty spożywcze, higieniczne oraz kosmetyki. Mnóstwo mogą zyskać posiadacze karty „Moja Biedronka”.

Promocje w sieci supermarketów Biedronka

Klienci Biedronki mogą już zajrzeć do najnowszej gazetki, w której opisane są wszystkie, przygotowane na nadchodzący tydzień promocje. Wszystko rozpoczyna się już jutro, w poniedziałek, 4 października i potrwa do soboty, 9 października.

Szczególnie zadowoleni będą wielbiciele karty „Moja Biedronka”, którzy za słodkości, a ściślej mówiąc czekoladki Merci zapłacą 10,99 za jedno opakowanie, a drugie otrzymają już a 62 proc. niższą cenę.

Fantastyczną promocją zostały objęte także soki i smoothies marki Vital. Kupując dwa, niezależnie od smaku kolejny otrzymamy za darmo. Z promocji ucieszą się także młode mamy, na które czekają mleka modyfikowane firmy Nestlé za 29,99 zł. Z wcześniej wspomnianą kartą drugi produkt został przeceniony o 62 procent.

Dokładnie tak samo sytuacja przedstawia się z pieluchomajtkami Dada Pants. Natomiast absolutnym hitem zapowiada się promocja na koncentraty do płukania tkanin firmy Silan. Za okazaniem okazanej karty drugą butelkę otrzymamy za aż 92 proc. niższą cenę.

W promocji znalazły się także jabłka polskie. Za kilogram zapłacimy jedyne 1,99. O 50 proc. zostały przecenione: cebula żółta (1,99 zł/kg), winogrono jasne bezpestkowe (4,99 zł/kg) oraz gruszki (2,99 zł/kg).

Macie zamiar skorzystać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sen o śmierci bliskiej osoby. Mało kto zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę oznacza
  2. Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest już na antenie. Zaliczył wielką wpadkę
  3. Marcin Prokop wyjawił, co robi Dorota Wellman za kulisami „DDTVN”

Źródło: biedronka.pl

Tagi: Biedronka
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania