Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justin Bieber płacze na ulicy. Co się stało?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 13.08.2018 15:54

Justin Bieber płacze na ulicy. Co się stało?

Justin Bieber
Youtube

Justin Bieber został przyłapany na płaczu podczas spaceru ze swoją nową narzeczoną, modelką Hailey Baldwin. Czy to perspektywa niedalekiego ślubu i związany z nim stres sprawił, że słynny wokalista uronił kilka łez?

Przypominamy, że pod koniec lipca świat obiegła wiadomość, iż Justin Bieber oświadczył się swojej dziewczynie, 21-letniej modelce, pochodzącej ze słynnej rodziny aktorskiej, Hailey Baldwin. Mówmy tu o szoku! Internet zwariował. Powiedzmy sobie szczerze, kto się spodziewał takiej wiadomości?

Dlaczego Justin Bieber płakał?

Do sieci trafiły zdjęcia, na których para narzeczonych spaceruje ulicami Nowego Jorku. Na jednym ze zdjęć Hailey Baldwin pociesza swojego przyszłego męża, który płacze. Nie od dziś wiadomo, że kanadyjski piosenkarz jest osobą bardzo wrażliwą, a przy tym religijną, czego w zupełności nie ukrywa, wręcz przeciwnie, z dumą chwali się swoją wiarą. Jak podaje serwis CNN Enterntainment, niedługo po płaczliwym incydencie widziano Justina Biebera z chrześcijańską książką na temat małżeństwa – „Meaning of Marriage”. Widać, że idol nastolatek poważnie podchodzi do całej sprawy.

Kim jest Hailey Baldwin?

Justin Bieber spotykał się z Hailey Baldwin przez dwa miesiące od grudnia 2015 do stycznia 2016. Widać stara miłość nie rdzewieje, gdyż para odnowiła romans w maju 2018 po tym, jak Justin Bieber rozstał się z Seleną Gomez. Hailey Baldwin, mimo młodego wieku, ma za sobą już pierwsze większe sukcesy w modelingu — była na kilku okładkach Vogue’a, Harper’s Bazaar czy Elle. Baldwin została również twarzą limitowanej kolekcji Karla Lagerfelda „Love from Paris”.

Czy Justin Bieber wziął ślub?

Niektórzy twierdzą, że wokalista i modelka są już dawno po ślubie. Paparazzi zauważyli dwa pierścionki na dłoni Hailey. Niestety, tak szybki ślub to raczej mało prawdopodobne – ale niewątpliwie do ślubu dojdzie już niedługo. Zastanawiacie się co o tym wszystkim myśli Selena Gomez?

ZOBACZ ZDJĘCIA

Justin Bieber i Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Justin Bieber

ZOBACZ TEŻ

  1. Facebook Dating. Nowa era randkowania?
  2. Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Usunęli wszystkie wspólne zdjęcia
  3. Polka na 1. miejscu listy 100 kobiet, które zmieniły świat

źródło: glamour.pl, elitedaily.com, vogue.com, edition.cnn.com, wikipedia