Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wróblewska ma chłopaka? Śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 07.03.2019 11:45

Julia Wróblewska ma chłopaka? Śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo

m jak miłość
fot. instagram.com @juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska z chłopakiem stanowią niezwykle tajemniczą parę. Przez bardzo długi czas nie było wiadomo, czy młoda kobieta w ogóle jest w związku! Jednak niedawno śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo, które rozwiało wątpliwości. Co się na nim znajduje?

Niektóre gwiazdy ogłaszają swoje związki na pierwszych stronach kolorowych magazynów, inne wolą chwalić się partnerem czy partnerką w mediach społecznościowych. Niektórzy wychodzą z założenia, że ich relacja z ukochaną osobą jest wyłącznie ich prywatną sprawą i nie chcą wyjawić niczego, co dotyczy drugiej połówki. Julia Wróblewska z chłopakiem do tej pory ukrywali swój związek. Jednak niedawno młoda aktorka wyjawiła, że z kimś się spotyka! Kim jest ten szczęściarz?

Julia Wróblewska z chłopakiem. Z kim jest Julia Wróblewska?

Julia Wróblewska poinformowała fanów o swoim nowym związku za pośrednictwem social mediów. Na jej Instastory pojawiło się nagranie, na którym Julia Wróblewska z chłopakiem spacerują, trzymając się czule za ręce. To nie wyglądało na przyjacielski uścisk!

Niestety, Julia Wróblewska do tej pory nie ujawniła tożsamości swojego partnera. Nie wiadomo, czy tak jak jego ukochana jest związany z show-biznesem, czy zajmuje się czymś zupełnie innym. Być może młoda aktorka czeka na właściwy moment, żeby zaprezentować ukochanego całemu światu?

Julia Wróblewska miała wypadek. Jak się czuje?

Niedawno fanami gwiazdy M jak Miłość wstrząsnęła wiadomość, że ich idolka miała poważny wypadek, który prawdopodobnie na długo wykluczy ją z gry w filmach. Co się stało? To wyglądało naprawdę groźnie!

Julia Wróblewska poinformowała swoich fanów, że doznała poważnego urazu nogi. Gwiazda opublikowała zdjęcia z oddziału chirurgii ogólnej. Wymieniła przy okazji długą listę dolegliwości, z którymi będzie musiała zmagać się przez następne tygodnie:

– Dla zastanawiających się, o co chodzi: naderwany i skręcony staw skokowy + o mały włos nie złamana kość, więc gips ma mnie chronić (złamałaby się od złego postawienia stopy itp.) – napisała na swoim Instastory @juleczkaaa_jula.

Uraz może uniemożliwić gwieździe nie tylko taniec, którego jest pasjonatką, lecz także pracę na planie. Do tego młoda kobieta studiuje i musi pojawiać się regularnie na zajęciach! Mamy nadzieję, że w trudnych chwilach Julia Wróblewska może liczyć na pomoc swojego tajemniczego partnera. Życzymy obojgu wiele szczęścia, a aktorce dodatkowo – szybkiego powrotu do zdrowia!

Co sądzicie o filmie, na którym Julia Wróblewska z chłopakiem idą razem na spacer? Jak myślicie, kim jest tajemniczy wybranek aktorki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem są jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu.

julia wróblewska z chłopakiem

Śliczna aktorka do niedawna była uważana przez swoich fanów za singielkę.

julia wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd młodego wśród pokolenia polskich aktorów.

julia wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska wyrasta na prawdziwą królową polskich seriali!

julia wróblewska z chłopakiem

Julia Wróblewska z chłopakiem: jak myślicie, kto skradł serce ślicznej aktorki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewelina Flinta wraca z nową piosenką! Pamiętacie ją?
  2. Hebe promocja. WIELKA obniżka na Dzień Kobiet
  3. Kiedy koniec karnawału 2019? Ostatki 2019 zbliżają się wielkimi krokami
  4. Katarzyna Zielińska w Playboyu. Aktorka zaskoczyła wszystkich

źródło: jastrzabpost.pl