Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 21-letnia Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie: ”Będę miała siłownię na chacie, ale super”
Karol Osiński
Karol Osiński 19.11.2020 15:22

21-letnia Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie: ”Będę miała siłownię na chacie, ale super”

Julia Wieniawa
instagram.com

Julia Wieniawa pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z nowego mieszkania usytuowanego na Warszawskim Żoliborzu. Młoda gwiazda ma powody do radości. W zakupionym niedawno apartamencie znajdą się takie udogodnienia jak ogromny taras, żyrandole w stylu balijskim, wyposażone biuro, a nawet prywatna siłownia, z której 21-latka jest wyjątkowo zadowolona – Będę miała siłownię na chacie, ale super.

Od kilku miesięcy aktorka przeprowadza remont w swoim nowym „gniazdku”, o czym bardzo często informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, najczęściej Instagrama. Dodatkowo mieszkanie ma być wyposażone ogromny taras z ogrodem. Portal pudelek.pl podaje, że Julia Wieniawa miała wydać na mieszkanie sumę bagatela 2 milionów złotych.

Julia Wieniawa mieszkanie

Julia Wieniawa dokonała zakupu trzeciego mieszkania. Z jednej strony można się dziwić, dlaczego młoda aktorka decyduje się na zakup tylu powierzchni mieszkaniowych, z drugiej jednak to przemyślany ruch.

21-latka od kilku miesięcy jest bardzo zapracowana, czego efekty można dostrzec w reklamach firmy jubilerskiej Apart, wielu planach filmowych i serialowych, a także w mediach społecznościowych, gdzie chwali się swoimi pracami remontowymi.

Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat. […] Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować – mówiła niegdyś Julia Wieniawa w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Co znajdzie się w mieszkaniu Julii Wieniawy?

W mieszkaniu Julii Wieniawy znajdą się takie udogodnienia jak różowa łazienka ze złotą armaturą, ogromny taras z ogródkiem, żyrandole w stylu balijskim, prywatne biuro, a także siłownię i „yogowy spot”.

– Już bym się strasznie chciała wprowadzić, ale jeszcze chwila – mówiła Julka. Jeszcze surowo, ale już czuję, że to jest końcówka. Będę miała siłownię na chacie. Ale super – mówiła podekscytowana Julia Wieniawa.

Szczęście aktorki jest w pełni uzasadnione.

Źródło: pomponik.pl, pudelek.pl