Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 23.08.2019 14:30

Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty

Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty.

Huczą o nich europejskie media: „Kilogramy wciąż lecą w dół, a nie zrezygnowaliśmy z ulubionych potraw i siłownię omijamy szerokim łukiem”.

Polskie małżeństwo spod Łomży ustanowiło rekord w spalaniu tłuszczu. W ciągu 4 tygodni Jola schudła 18 kg, a Adam 16,5 kg – to ewenement na skalę Europy. Z każdym miesiącem chudną w oczach. Do tej pory zrzucili łącznie już 112 kg i tylko nam zdradzili
sekret błyskawicznego odchudzania bez efektu JO-JO.

Kuracja odchudzająca zza granicy wreszcie jest dostępna w Polsce

Jola i Adam o metodzie wypalania tkanki tłuszczowej dowiedzieli się od krewnej mieszkającej w Sztokholmie.

Oboje zawsze ważyliśmy ‘za dużo’. Po ślubie już kompletnie zatraciliśmy się w fast-foodach. Nie mogliśmy odmówić sobie słodyczy, pizzy, burgerów czy makaronów z tłustymi sosami… Ludzie zaczęli nas wytykać palcami na ulicy. Na szczęście z pomocą przyszła moja kuzynka – technik żywienia, pracująca w Szwecji. Namówiła nas do wypróbowania metody punktowego wypalania tłuszczu, którą stosuje się w tamtejszych klinikach zwalczania otyłości.

„Tłuszcz topi się 24h/dobę” – jak to możliwe?

– To niewiarygodne, ale nadal jemy wszystko, na co mamy ochotę – różnica jest taka, że regularnie dostarczamy naszym organizmom odpowiedniej dawki substancji, które hamują wchłanianie węglowodanów i przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej dokładnie z tych miejsc, w których nagromadziło się najwięcej zbędnego tłuszczu. Badania pokazują, że technika transdermalna, którą zastosowało małżeństwo, przyspiesza metabolizm.

Ultra-skuteczne plastry receptą na otyłość

Dietetycy przyznają, że sukces Joli i Adama to zasługa zastosowania metody transportującej składniki aktywne wprost do komórek tłuszczowych, która w Polsce jest ogólnodostępna od kilku miesięcy.

Zrzuciliśmy szkodliwy tłuszcz i odzyskaliśmy zdrowie – pozbyliśmy się ciągłych zadyszek, zyskaliśmy stabilny poziom cholesterolu, przestaliśmy leczyć się na nadciśnienie. Nasze życie zmieniło się o 180 stopni: czujemy się lżej, wyglądamy atrakcyjniej, nasze serca lepiej pracują. Dawniej nosiłam XL, a teraz M, nawet czasem S!– podsumowuje Jolanta.

SKONDENSOWANY WYPALACZ TŁUSZCZU 24/7 – na czym to polega?

Punktowe rozbijanie komórek tłuszczowych jest możliwe dzięki zastosowaniu pionierskiej receptury skomponowanej z naturalnych spalaczy tłuszczu, z kapsaicyną na czele. Każdy plaster transportuje w zdrowej i stałej dawce substancje bezpośrednio do podskórnej warstwy tłuszczowej. Zapewnia dzięki temu:

 1. Przyspieszenie metabolizmu nawet o 87% oczyszczenie układu metabolicznego i sprawniejsze trawienie tłuszczu oraz węglowodanów zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej.
 2. Natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej – podniesienie temperatury układu pokarmowego, zwiększenie wydzielania dopaminy i adrenaliny = oszukany organizm, który myśli, że przeszedł intensywny trening → szybkie spalanie tłuszczu
 3. Zapewnia uczucie sytości poczucie głodu natychmiastowo maleje. Substancje aktywne przedłużają uczucie sytości i wysyłają do mózgu sygnał, że jesteśmy najedzeni.

  Chcesz zamienić swoje ciało w maszynę do wypalania tłuszczu? To zaskakująco proste

  Schudnij ekspresowo bez względu na wiek, a także przyczynę i stopień otyłości – możesz pozbyć się nawet wieloletniej nadwagi w kilka tygodni. Jola i Adam wcale nie musieli drastycznie zmieniać swoich nawyków żywieniowych ani z ‘kanapowców’ przemieniać się w stałych bywalców siłowni.

  To takie łatwe – życie odmienia się w kilka tygodni, sylwetka się wysmukla, wraca zdrowie, energia do życia, a po starym, grubym ciele pozostają jedynie niemiłe wspomnienia, no i kilka zdjęć…

  Zdrowa, smukła sylwetka jest na wyciągnięcie ręki

  Skorzystaj z wyjątkowej oferty przysługującej każdej osobie, która posiada obywatelstwo polskie i ukończyła 30 lat.

  Pierwsze 100 osób, które zadzwonią do 25.09.2019 r., otrzyma darmową wycenę oraz 75% dofinansowania od producenta.

Tagi:
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"