Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 03.06.2018 19:18

Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem

Johny Depp 
instagram.com

Johny Depp przez wiele kobiet uznawany jest za istny symbol seksu. Przystojny i charyzmatyczny aktor rzeczywiście ma coś w sobie, co może przyciągać kobiety. Niestety, jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood przypomina obecnie cień samego siebie. Jego fani są zaniepokojeni jego wyglądem i dopytują się, czy popularny aktor jest chory. 

Johnny Depp złamał już niejedno serce. Jego kontrowersyjny tryb życia zaszczyca okładki tabloidów. Był moment w którym wszyscy myśleli, że już się ustatkował u boku Vanessy Paradis. Niestety nie był zdolny długo wytrzymać jako przykładny ojciec i parter. Jego nieokrzesana natura ponownie wzięła górę. Obecnie, na językach wszystkich mediów nie jest hulaszcze życie aktora a jego wygląd i stan zdrowia.

Johny Depp to skóra i kości

Amerykański aktor wziął udział w koncercie charytatywnym w Rosji. Media na całym świecie zainteresowały się jednak wyglądem aktora a nie jego dobroczynnością. Światowe media oraz fani spekulują o poważnej chorobie aktora…

Johny Depp rzeczywiście prezentuje się w złej formie. Wyraźnie schudł, na jego twarzy pojawiła się spora ilość zmarszczek, jego szary kolor skóry również wygląda niepokojąco – amerykański aktor nie przypomina już dawnego siebie.

Czy to efekt imprezowania, nadużywania alkoholu i narkotyków? Być może wpływ na wygląd aktora są też przejścia z Amber Heard. Amerykańska aktorka i modelka oskarżała go o przemoc domową co stało się głównym argumentem w głośnej i medialnej sprawie rozwodowej.

What is wrong with Johnny Depp, he looks awful. He must be ill

— Emma Smith  (@Emmacharlotte6) 3 czerwca 2018

Jak na razie aktor nie skomentował plotek o domniemanej chorobie czy złym stanie zdrowia. Fanom pozostaje czekać z niecierpliwością na jakieś oficjalne oświadczenia płynące od przedstawicieli amerykańskiego aktora. Być może wygląd aktora związany jest z jakąś tajemniczą rolą, którą już wkrótce Johnny Depp pokaże na dużym ekranie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Farna dobitnie skomentowała swoją wagę. „MÓJ TYŁEK…”
  2. Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny
  3. Koniec marzeń Lewandowskiego. Wszystko runęło w jednej chwili