Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Joanna Przetakiewicz dostała własne talk-show! Pierwszymi gości Kasia Nosowska i Henryka Krzywonos
Marta Kulik
Marta Kulik 18.07.2019 12:14

Joanna Przetakiewicz dostała własne talk-show! Pierwszymi gości Kasia Nosowska i Henryka Krzywonos

Joanna Przetakiewicz w młodości
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własne talk-show! Nakręcono już pilotażowy odcinek, a projektantka gościła pierwszych rozmówców, między innymi Kasię Nosowską i Henrykę Krzywonos. Format ma mieć ogromny rozmach i mnóstwo intrygujących gości. To będzie hit?

Joanna Przetakiewicz debiutuje w roli prowadzącej! Produkcją zajął się sam ukochany projektantki, Rinke Rooyens. To ich pierwsza współpraca, a podobno ułożyła się genialnie. Gospodarze formatu mieli powiedzieć, że niewiele stacji stać na takie show! Wiemy, kiedy widzowie będą mogli obejrzeć program! Zdradzamy szczegóły dotyczące pierwszego odcinka.

Joanna Przetakiewicz poprowadzi talk-show

Znana projektantka, dyrektor kreatywna domu mody La Mania i businesswoman podjęła się kolejnego projektu, którego skala jest ogromna. Za produkcję odpowiada firma jej partnera. Nakręcono już pierwszy odcinek autorskiego show Joanny, o nazwie Joanna Happy Hour Show. Na scenie nie zabrakło uznanych polskich gwiazd. Kto się pojawił?

W pierwszym odcinku gościły Katarzyna Nosowska oraz Henryka Krzywonos. Na scenie wystąpiła Anna Karwan, a Laura Breszka i Michał Zieliński wcielili się w popularną parę z naszego show-biznesu – Małgorzatę i Radka Majdanów. Na widowni zasiadł Dawid Woliński i Daniel Kuczaj. Co ważne, taka plejada gwiazd ma pojawiać się w każdym odcinku! Widzowie będą mogli posłuchać ciekawych rozmów i posłuchać występów najbardziej znanych osób.

Kiedy będzie można obejrzeć show Joanny Przetakiewicz?

Program pojawi się najprawdopodobniej jesienią. Format ma przypominać amerykańskie programy typu talk-show. Powstanie dwanaście godzinnych odcinków, które emitowane będą do grudnia. Dla programu zostało przygotowane specjalne studio, w którym znalazło się miejsce dla sceny, salonu i kącika kuchennego. Oprawą muzyczną zajął się zespół Tomasza Torresa, perkusisty znanego z Afromental.

– To, czego nam jeszcze cały czas brakuje, to jest mówienie o emocjach, szczęściu, o miłości, o związkach, czułości. […] Chcieliśmy stworzyć coś zupełnie innego, świeżego, coś, w czym my się odnajdujemy, a czego nam brakuje — mówiła Joanna w rozmowie z plejada.pl.

Gwiazdy zaproszone do studia mają rozmawiać na istotne tematy, związane między innymi z ich relacjami. Na takie zwierzenia już zdecydowała się Kasia Nosowska. Nie zabraknie także humoru i pozytywnej energii. To będzie największy hit jesieni? Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własne telewizyjne show!

Joanna Przetakiewicz

Program ma mieć wielki rozmach, a pierwsi goście już pojawili się u Joanny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda zdeklasowała wyglądem Pierwszą Damę Litwy! W tej stylizacji wyglądała, jak milion dolarów
  2. Joanna Moro w ciąży. Znajoma zdradziła płeć i imię dziecka, jest przepiękne
  3. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
  4. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za 8 wspólnych lat
  5. Magda Gessler rozpływa się nad Anną Muchą. Opublikowała jej najnowsze zdjęcie

Źródło: plejada.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów