Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Przetakiewicz pokazała luksusową kuchnię. Internauci od razu zauważyli jeden szczegół „Przykry widok”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 10.01.2021 20:43

Joanna Przetakiewicz pokazała luksusową kuchnię. Internauci od razu zauważyli jeden szczegół „Przykry widok”

Joanna Przetakiewicz Jacek Jelonek
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami luksusowych wnętrz swojej kuchni. Fotografie zostały upublicznione na jej oficjalnym Instagramie. Jednak projektantka mody z pewnością nie spodziewała się takiego odzewu. Wszystko przez jej psa, Manię. Przykry widok — można zobaczyć w komentarzach.

Joanna Przetakiewicz mieszka w Konstancinie-Jeziornej, miejscowości położonej pod Warszawą. To właśnie tutaj dyrektorka kreatywna domu mody La Mania skrywa się przed wielkomiejskim zgiełkiem stolicy. Ostatnio na Instagramie zaprezentowała swoją luksusową kuchnię, jednak przez jeden szczegół, wnętrze nie zostało najlepiej przyjęte przez niektórych jej obserwujących.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie luksusowej kuchni. Internauci: Pies na stole, na którym się je? Przykry widok

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się swoją kuchnią, jednak to jej pies Mania skradła całe show. Na fotografiach wyraźnie widać, jak suczka stoi na kuchennym blacie, na którym przygotowuje się również posiłki.

Takie połączenie nie spodobało się niektórym internautom. Ich obiekcje mogliśmy odnaleźć w sekcji komentarzy, w której nie szczędzili krytyki.

Pies na stole, na którym się je? Zwierzę roznosi bakterie, kłaki. Co za brak higieny. Chyba, że pani ma kuchnię tylko po to, by ją pokazywać na Instagramie. Przykry widok — napisała jedna z obserwujących ją kobiet.

Pies na stole? — pyta inna, a druga dodaje, że i pewnie „kłaki na talerzu”.

Jest to ohydne, obrzydliwe i nienormalne, żeby zwierzak biegający po dworze łapkami, po obs*anej i obsikanej ziemi biegał po stole — dodawała kolejna, a w komentarzach zawiązała się już cała dyskusja na ten temat.

Pomimo obiekcji niektórych internautek, znalazły się również i takie fanki, którym widok psa na stole nie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie: nie mogły się nachwalić tego, jak Mania pięknie wyszła na zdjęciach oraz tego, jak gustownie i przemyślanie urządzona jest cała kuchnia.

A mnie najbardziej podoba się piesek. Uroczy.

Jest Pani moją inspiracją aranżacji.

Nie mogłabym oderwać oczu od potrawy na takim talerzu, hipnoza gwarantowana. A tak serio to uwielbiam, złoty brzeg spina klamrą. Elegancko, a z zadziorem — pisały z kolei zachwycone fanki.

Joanna Przetakiewicz i jej luksusowa kuchnia

Kuchnia projektantki mody jest utrzymana w dwóch kolorach. Dominuje tutaj czerń oraz biel, a więc Joasia postawiła na klasykę. Białe fronty kuchenne, okna oraz oświetlenie świetnie komponują się z czarnymi kamiennymi blatami.

Wszystko dopełnia elegancka zastawa w zebrę, która jest dosłownie hipnotyzująca. Trzeba przyznać, że trudno jest się tutaj dopatrzeć jakiegoś przypadkowego przedmiotu. Wszystko wydaje się mieć swoje miejsce i wygląda jak z katalogu.

Co sądzicie o takich wnętrzach? Stawiacie na monochromię czy wolicie raczej kolorowe akcesoria? Przeszkadza wam piesek na blacie, za którego projektanta została mocno skrytykowana?

Zobacz zdjęcia:

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami kuchni.

Joanna Przetakiewicz

Internauci od razu zwrócili uwagę na fakt, że pies znajduje się na stole, przy którym się je i sporządza posiłki.

Joanna Przetakiewicz

Pies na stole nie spodobał się niektórym internautkom.

Joanna Przetakiewicz

Publicznie okazały swoje niezadowolenie.

Joanna przetakiewicz

Kuchnia jest utrzymana w dwóch kolorach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram