Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Joanny Krupy skrytykowała jej rozbierane sesje. „Dla mnie to nie jest normalne”
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 01.03.2019 12:55

Mama Joanny Krupy skrytykowała jej rozbierane sesje. „Dla mnie to nie jest normalne”

joanna krupa: mama
instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa: mama gwiazdy skrytykowała jej rozbierane sesje! Mimo że są ze sobą bardzo blisko, mama bywa wobec Joanny krytyczna. Dla mnie to nie jest normalne – powiedziała o rozbieranych zdjęciach córki.

Rodzice często muszą się pogodzić z wyborami dzieci, które wydają im się niewłaściwe. Jak się okazuje, gwiazdy także muszą mierzyć się z oczekiwaniami rodziny! Joanna Krupa: mama skrytykowała jej rozbierane sesje w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Zobacz, jakie relacje ma modelka z mamą!

Joanna Krupa: mama to jej przyjaciółka

Prowadząca Top Model dzieli się życiem prywatnym w social mediach, ale rzadko pokazuje się z rodziną. Jakiś czas temu udzieliła jednak Agnieszce Jastrzębskiej wyjątkowego wywiadu. Na rozmowę gwiazda przyszła z mamą! Mama i córka opowiedziały o swojej relacji i zdradziły, co je różni. Jolanta, mama modelki przyznała, że często krytykuje Krupę!

– Zawsze tak robię. Jak mi się coś nie podoba, to ja swoje 5 groszy muszę włożyć – powiedziała pani Jola.

Za co mama krytykuje Krupę?

Za co najbardziej obrywa się Joannie? Modelka przyznała, że mama często krytykuje jej rozbierane sesje! Mimo że modelka wielokrotnie tłumaczyła mamie, że na tym polega jej praca, pani Jola jest nieugięta.

– Choćby nie wiem, jaka to była kariera, dla mnie nigdy to nie było normalne. Zawsze byłam przeciwna – przyznała mama gwiazdy.

Mimo wielu różnic Joanna Krupa i jej mama świetnie się dogadują. Gwiazda przyznała, że bardzo podziwia mamę za ciężką pracę i samotne wychowywanie dwóch córek. Modelka dzięki swojej karierze może teraz odwdzięczyć się mamie za wieloletnie poświęcenie i przyznaje, że często zabiera ją na wakacje i rozpieszcza. Pani Jola mimo krytyki jest przede wszystkim bardzo dumna z córki, co często podkreśla. Lubi też być przez nią rozpieszczana! Joanna Krupa: mama gwiazdy to jej najlepsza przyjaciółka, w każdej sytuacji wspiera córkę. Można tylko pozazdrościć paniom tak dobrej relacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Krupa: choroba gwiazdy jest nieuleczalna. Dlatego nie może mieć dziecka?

Joanna Krupa: mama gwiazdy to jej najlepsza przyjaciółka!

joanna krupa: mama

Modelka lubi rozpieszczać mamę i spędzać z nią czas.

joanna krupa: mama

Mama gwiazdy, pani Jola, przyznaje, że potrafi nieźle skrytykować córkę!

joanna krupa: mama

Tak naprawdę mama jest bardzo dumna z córki, co często podkreśla.

joanna krupa: mama

Matka i córka chętnie pozują razem do zdjęć i mają ze sobą świetny kontakt!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego kot gryzie kable. Jak go tego oduczyć?
  2. Ewa Chodakowska ma dwie siostry. Wszystkie są do siebie bardzo podobne
  3. Ile zarabia Justyna Żyła? Kwoty robią wrażenie

źródła: pomponik.pl, jastrzabpost.pl