Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 28.11.2020 09:40

Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła

joanna krupa
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że wspaniale odnalazła się w macierzyństwie. Dlatego bardzo by chciała powiększyć swoją rodzinę jeszcze raz. Gwiazda, która do tej pory stawiała na swoją karierę, przyznaje, że wspaniale jest być mamą i że chciałaby mieć dwoje dzieci.

Joanna Krupa od roku jest szczęśliwą mamą rocznej córki. Jak się okazało, gwiazda wspaniale odnalazła się w tej roli. Przy okazji rozmowy z Pudelkiem o pobycie w Polsce gwiazda się wygadała, że marzy o powiększeniu rodziny.

Joanna Krupa szczęśliwa mama

Do tej pory Joanna Krupa stawiała na swoją karierę, a pytania o plany rodzinne szybko zbywała, zawsze twierdząc, że będzie na to czas. Nie myliła się, bo wraz z pojawieniem się w jej życiu partnera Douglasa Nunesa w końcu nadszedł czas na założenie rodziny.

Joanna Krupa poprzednią edycję Top Model prowadziła z pięknym, zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda w ciąży wyglądała kwitnąco i wspaniale, polskie media walczyły o to, by zgodziła się na sesję zdjęciową i okładkę w błogosławionym stanie.

Macierzyństwo okazało się być dla modelki czymś wspaniałym. Jak przyznaje w wywiadzie z Pudelkiem gwiazda, jej córka jest bardzo mądrą dziewczyną i na dodatek bardzo niezależną.

Mimo że Asha-Leigh ma zaledwie rok, Joanna Krupa wyznaje, że daje się wyczuć, iż jej córka ma mocny i bardzo bystry charakter.

Ona jest independent, ona wszystko by chciała, ona myśli, że nie wiadomo, jaka jest, ile ma lat, to naprawdę mądra dziewczyna. Ona wszystko tak szybko rozumie, że trzeba uważać z nią, co się mówi, co się robi, bo ona jest dobrą aktorką – przyznaje modelka.

  1. Zasnęła z synem na kanapie. Kiedy mąż kobiety ich zobaczył, nagle zaczął przeraźliwie krzyczeć, stało się najgorsze
  2. Młoda mama drzemała z noworodkiem. Obudził ją krzyk męża, kiedy spojrzała na skórę dziecka, zamarła
  3. Kobieta urodziła dziecko. Kiedy pielęgniarka umyła niemowlę, zamarła. Na widok głowy dziecka kompletnie zdębiała

Joanna Krupa chce mieć drugie dziecko

Joanna Krupa zapytana o to, czy chciałaby mieć drugie dziecko, natychmiast odpowiedziała twierdząco i wyraziła nadzieję, że być może uda się to już teraz:

No takie są plany. Strasznie bym chciała mieć drugie dziecko. Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę. Ale zobaczymy, wszystko jest nie tylko w moich rękach, co ma być, to będzie, ale strasznie bym chciała – przyznaje gwiazda.

Joanna Krupa jest dowodem na to, że faktycznie w życiu na wszystko przychodzi czas. Jak myślicie, niedługo mała Asha-Leigh będzie miała rodzeństwo?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

JOANNA KRUPA

Joanna Krupa chwali się swoją córką na Instagramie. Modelka wspaniale odnalazła się w roli mamy.

joanna krupa

Na początku listopada mała Asha obchodziła roczek.

Joanna Krupa

Joanna chciałaby mieć drugie dziecko.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Mogło dość do tragedii, zahamował w ostatniej chwili. Są ranni, policja bada miejsce zdarzenia
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Andrzej Duda przeszedł samego siebie. Niewiarygodne, co prezydent zrobił dla Małgorzaty Kożuchowskiej, internauci przecierają oczy ze zdumienia
  4. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  5. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi
  6. Jak pies okazuje miłość? 7 znaków, dzięki którym poznasz, że pupil cię kocha
  7. Dawid Kubacki nagle wystąpił w telewizji. Powiedział o Kamilu Stochu, rozwiał wszelkie wątpliwości

Źródła: pudelek.pl