Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska pilnie potrzebuje pomocy, opowiedziała o „nieuczciwym człowieku”. „Bardzo proszę”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.11.2022 23:21

Joanna Koroniewska pilnie potrzebuje pomocy, opowiedziała o „nieuczciwym człowieku”. „Bardzo proszę”

Joanna Koroniewska
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska zwróciła się do fanów z pilną prośbą. Chodzi o pewnego internetowego oszusta, który postanowił podszyć się w sieci pod popularną aktorkę.

Gwiazda znana jest ze swojej ogromnej aktywności w social mediach, gdzie wraz z mężem Maciejem Dowborem regularnie zamieszcza humorystyczne wpisy i filmiki, na których możemy zauważyć, jak spędzają czas w domu.

Tym razem jednak zwróciła się do fanów z bardzo poważną sprawą. Zaapelowała o zgłoszenie konta, które miało na celu podszywanie się pod nią na Instagramie.

Joanna Koroniewska pilnie prosi o pomoc

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie krótki filmik, w którym zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. Chodzi o informację, jaką otrzymała od jednego z internautów. Fan zgłosił się do aktorki z wiadomością o tym, że odnalazł w sieci profil, który przedstawia sam siebie jako prywatne konto aktorki.

Joanna Koroniewska nie zamierzała stać bezczynnie i natychmiast zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc i zgłaszanie konta należącego do internetowego oszusta. Sama gwiazda zaapelowała również do osoby, która usiłowała okłamać innych, podając się za aktorkę.

– Bardzo proszę, zgłaszajcie to konto, a Ty nieuczciwy człowieku weź się za uczciwą pracę albo nie rób takich rzeczy, bo będziesz zgłaszany – powiedziała Joanna Koroniewska na najnowszym filmiku na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi