Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska opublikowała sensualne zdjęcie. Dlaczego kiedy miałam 16 lat, nie było „Top Model”?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2021 14:41

Joanna Koroniewska opublikowała sensualne zdjęcie. Dlaczego kiedy miałam 16 lat, nie było „Top Model”?

Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska bardzo aktywnie udziela się w social mediach. Na swoim instagramie publikuje zdjęcia, które zachwycają internautów. Jej ostatnie zdjęcie wywołało lawinę komentarzy.

Joanna Koroniewska jest popularną polską aktorką. Wcześniej była znana głównie dzięki roli Małgosi w serialu M jak miłość. Od dłuższego czasu aktorka rozwija swoją karierę głównie w teatrze oraz innych produkcjach telewizyjnych. Do M jak miłość, jak twierdzi, nie zamierza wracać. Okazuje się, że oprócz aktorstwa Koroniewska pasjonuje się modelingiem.

Joanna Koroniewska chciała zostać modelką?

Aktorka znana jest z dystansu do siebie. Bardzo często wstawia zdjęcia na Instagrama i podpisuje je obszernymi wpisami. Czasem są to refleksje dotyczące jej życia zawodowego lub prywatnego. W tej drugiej sferze przemyślenia dotyczą najczęściej nieco żartobliwych komentarzy o jej małżeństwie z Maciejem Dowborem.

Ostatnio Joanna pochwaliła się bardzo odważnym, sensualnym zdjęciem, które opisała również w nieco żartobliwy sposób. Poruszyła kwestię programu Top Model.

Gwiazda wyznała, że gdy była dzieckiem nie miała do wyboru tylu programów telewizyjnych, jakie dzisiaj są na wyciągnięcie ręki dla niemal każdej nastolatki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Koroniewska zdradziła, że gdyby wtedy miała okazję wziąć udział w takim programie, jak Top Model, na pewno wzięłaby w nim udział.

Joanna Koroniewska gwiazdą social mediów

Od czasu pandemii wielu aktorów zaczęło częściej udzielać się na portalach społecznościowych. Popularne stały się cykle Dobranocek, które zapoczątkowała Joanna Koroniewska.

Aktorka wraz ze swoim mężem Maciejem Dowborem założyli też własny kanał na Youtube Dowbory Be Happy. Ich filmy zyskują coraz większą oglądalność.

Oprócz kanału na Youtube w trakcie lockdownu małżeństwo rozpoczęło cykl tzw. domówek u Dowborów. Domówki odbywają się na żywo za pośrednictwem Instagrama oraz Youtube’a. Para zaprasza na nie znane osoby ze świata show-biznesu.

Kariera Joanny Koroniewskiej wciąż nabiera rozpędu, mimo tego, że aktorka bardzo często podkreśla, że najważniejszą rolą dla niej jest rola matki. Najwyraźniej aktorce udaje się doskonale godzić ze sobą sferę prywatną i zawodową. Gratulujemy!

Więcej zdjęć aktorki można znaleźć na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram