Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska dostała od męża „romantyczną niespodziankę”. Musiała spakować kartony
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.11.2022 15:20

Joanna Koroniewska dostała od męża „romantyczną niespodziankę”. Musiała spakować kartony

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska/

Joanna Koroniweska i Maciej Dowbor są duetem, który świetnie dogaduje się od wielu lat. W małżeństwie potrzebna jest czasem jakaś zmiana, by nie popaść w  monotonię. Takiego obrotu spraw jednak nie mogliśmy przewidzieć.

Duet świetnie odnajduje się w internecie, co potwierdzają ich profile w mediach społecznościowych. Regularne filmiki ukazują prywatne życie gwiazd bez nadmiernych upiększeń. Tym razem internauci byli świadkami niecodziennego widoku.

Joanna Koroniewska pokazała „niespodziankę” od męża

Wielu z nas lubi być zaskakiwanych przez partnerów. Podobnie jest z aktorką, która mimo wieloletniego stażu małżeńskiego chciałaby, by ukochany od czasu do czasu zrobił coś niespodziewanego. W mediach społecznościowych zdradziła, co chodzi jej po głowie.

Pierwsza część opublikowanego filmu przedstawiała młodego mężczyznę, który zaskoczył swoją partnerkę bagażnikiem pełnym czerwonych róż i zachwycającą biżuterią. Joanna Koroniewska pomyślała, że być może jej mąż zainspiruje się romantycznym gestem. Niestety w jego wykonaniu scenka przebiegła zupełnie inaczej.

Maciej Dowbor co prawda otworzył dla ukochanej bagażnik samochodu, jednak w środku na darmo szukać bukietu kwiatów. Miejsce wypełniały kartony do spakowania. Żona dodatkowo otrzymała od męża taśmę zamiast okazałej biżuterii.

Bo u nas w najlepszym wypadku to pakowanie kartonów… ale za to wspólne — pisała niepocieszona.

Obowiązki też mogą pogłębić więź

Joanna Koroniewska w filmiku podkreślała, że choć nie takiej niespodzianki chciała, pociesza ją fakt, że za pracę weźmie się wspólnie z mężem. To nie pierwszy raz, gdy duet wyśmiewa „idealizowanie” rzeczywistości.

W ich mediach społecznościowych często można spotkać posty przedstawiające koncepcję „oczekiwania vs rzeczywistość”. Rozwój technologii i popularności serwisów typu Instagram czy TikTok sprawił, że wiele gwiazd woli w internecie pokazywać tylko
piękną stronę codzienności.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wychodzą temu naprzeciw, ukazując życie prywatne takim, jakim jest, bez filtrów i odpowiednio ustawionych kadrów. Choć ich szczerość często wiąże się z negatywnymi komentarzami, internauci doceniają, że
w świecie show-biznesu nadal pozostają reprezentanci „zwykłych ludzi”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka