Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z pracy dla TVP. Paulina Krupińska: ,,Asiulka, rób swoje”
Karol Osiński
Karol Osiński 24.02.2021 08:15

Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z pracy dla TVP. Paulina Krupińska: ,,Asiulka, rób swoje”

Joanna Jędrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk; instagram.com/pkrupinska

Jedna z najpopularniejszych polskich zawodniczek MMA, Joanna Jędrzejczyk zamieściła na swoim Instagramie długi wpis, w którym odniosła się do fali krytyki, która spadła na nią zaraz po tym, jak przyjęła pracę w roli jurorki tanecznego show TVP pt. Dance Dance Dance. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani i znane osoby okazały wsparcie wobec fighterki. Wśród nich znalazła się Paulina Krupińska-Karpiel, która napisała – Asiulka, rób swoje – czytamy pod wpisem.

Kariera byłej mistrzyni UFC przeniosła się do Polski, jednak tym razem w całkowicie innej roli. Oktagon zamieniła na lożę jury, a oceniać będzie występy taneczne uczestników Dance Dance Dance. Nie wszystkim się to spodobało, wobec czego Joanna Jędrzejczyk postanowiła wystosować sprostowanie.

Joanna Jędrzejczyk w ogniu krytyki

Jakiś czas temu Polacy ostatecznie dowiedzieli się, jak wyglądać będzie skład jury trzeciej edycji tanecznego show Telewizji Polskiej pt. Dance Dance Dance. I tak ostatecznie lukę po Robercie Kupiszu wypełniono Agustinem Egurrolą, a w miejsce Anny Muchy zatrudniono Joannę Jędrzejczyk.

Roszady zaszły także w szeregach prowadzących. Włodarze TVP postanowili zrezygnować z usług Tomasza Kammela, a w jego miejsce zatrudniono prowadzących program Pytanie na śniadanie Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. Trzecia odsłona zyskującego popularność programu ruszy już w marcu.

Wiadomość o przyjęciu oferowanej przez TVP roli jurorki przez Joannę Jędrzejczyk nie spodobała się wielu jej fanom. Zauważyli, że kilkadziesiąt godzin wcześniej ubolewała nad próbą ograniczenia wolności mediów, a w międzyczasie podjęła taką, a nie inną decyzję.

Na domiar złego post, którym pochwaliła się nową posadą, zniknął z jej mediów społecznościowych, co spotkało się z jeszcze większą falą krytyki ze strony internautów. W związku z tym gwiazda MMA postanowiła wygłosić na Instagramie długie oświadczenie, w którym tłumaczy się z podjętej decyzji.

Joanna Jędrzejczyk o przyjęciu roli jurorki programu Dance Dance Dance

Nowa gwiazda TVP postanowiła wytłumaczyć, że kiedy wychodziła do klatki, zawsze walczyła dla wszystkich Polaków i kiedy ponownie tak się stanie, zrobi tak samo. Stwierdziła, że zawalczy także dla ludzi, którzy ją obrażają w komentarzach, a w kwestii jej obecności w przestrzeni publicznej, jest dokładnie tak samo.

– […] zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej – pisała.

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem – zakończyła Joanna Jędrzejczyk.

Po tym wszystkim Jędrzejczyk mogła jednak liczyć też na słowa otuchy. Odezwała się do niej m. in. Paulina Krupińska z Dzień dobry TVN.

Asiulka, rób swoje. Jesteś wspaniała – pisała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]