Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 18.12.2018 11:17

Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”

Wyznanie Hani: "Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu"
fot. unsplash.com Pablo Varela

Jestem brzydka, tak o sobie mówi Hania, nasza czytelniczka. Dlaczego? Związek naszej czytelniczki stanął pod znakiem zapytania, kiedy dowiedziała się, że chłopak uważa ją za brzydką. Takie słowa nie tylko zabolały, lecz wywołały wątpliwości, po co w takim razie w ogóle z nią jest. A może to okrutny żart?

Jestem brzydka? To pytanie powracało jak bumerang w myślach Hani. Przeczytajcie jej wyznanie poniżej i poznajcie jej historię: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”. Hania nie powiedziała o tym jeszcze swojemu chłopakowi. – Zresztą jakby to zabrzmiało? Hej, słyszałam, jak powiedziałeś ojcu, że jestem brzydka i głupio ci przed kolegami, kiedy wychodzimy gdzieś razem? Przecież natychmiast obróciłby sytuację przeciw mnie! Z drugiej strony, zauważył, że coś jest nie tak i zaczyna wypytywać. Co powinna zrobić Hania? Czy ten związek ma jeszcze rację bytu?

Chłopak powiedział że jestem brzydka

Takich słów nie chciałaby usłyszeć żadna dziewczyna. Niestety, w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności Hania podsłuchała rozmowę swojego chłopaka z ojcem.

– To było w urodziny jego babci. Ucieszyłam się, że mnie zaprosił. W końcu przedstawienie dziewczyny rodzinie świadczy, że to coś poważnego, prawda? Wszystko przebiegało spokojnie, wszyscy byli dla mnie bardzo mili. Pech chciał, że wychodząc, zapomniałam parasola. Zaczęło intensywnie padać i bałam się, że złapię przeziębienie. Otworzyła mi mama Karola. Zaoferowała, że pójdzie po zgubę, ale nie chciałam jej sprawić kłopotu i sama ruszyłam go szukać. I wtedy usłyszałam coś, czego nie powinnam – wyznaje Hania.

Podsłuchałam rozmowę chłopaka

Co takiego usłyszała Hania? – Ojciec Karola spytał, jak nam się układa. Drzwi były niedomknięte, więc wszystko wyraźnie słyszałam. Odpowiedział, że suszę mu głowę, że zbyt rzadko wychodzimy, a on wstydzi się mnie, bo jestem brzydka. I nie lubi mnie pokazywać kolegom, szczególnie tym, którzy mają ładniejsze dziewczyny. Myślałam, że serce mi pęknie – skarży się.

– Natychmiast złapałam parasol i stamtąd uciekłam. Od tamtego dnia nasze relacje stały się napięte. Niby nie padły żadne oskarżenia, lecz coś się zmieniło. Karol szybko zaczął dopytywać, czy coś się stało. Chyba podejrzewa, że go zdradzam. A przecież to jego wina! Jak mam się czuć, wiedząc, że chłopak się mnie wstydzi i uważa, że jestem brzydka? Nie rozumiem, po co w takim razie w ogóle ten związek.

Od kiedy padły niefortunne słowa, Hania stała się bardzo zazdrosna. – Pomyślałam, że może jest ze mną z braku kogoś lepszego, a jak trafi się fajna dziewczyna, natychmiast zakończy relacje. Kiedy Karol wychodzi zadzwonić, stoję pod drzwiami i podsłuchuję. Czuję się coraz bardziej zmęczona, ale nie potrafię skończyć związku.

Czy Hania powinna zakończyć swój związek? A może powinna wyjawić chłopakowi, co usłyszała? Jak sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jestem brzydka
Jestem brzydka

Nasza czytelniczka dowiedziała się, że chłopak uważa ją za brzydką i wstydzi się takiej dziewczyny przed kolegami. W liście prosi redakcję o radę.

Jestem brzydka
fot. unsplash.com nrd

Nasza czytelniczka jest załamana. Nie czuje się szczęśliwa, ale nie potrafi też zakończyć związku. Jej chłopak zaczął podejrzewać, że go zdradza.

Jestem brzydka
fot. unsplash.com Alex Bocharov

Do tamtego dnia między Hanią i Karolem wszystko układało się fantastycznie. Chłopak przedstawił ją nawet swojej rodzinie.

Jestem brzydka

Hania chciałaby szczerze porozmawiać z partnerem, ale boi się jego reakcji. Sądzi, że sprowadzi całą dyskusję do tego, że podsłuchała cudzą rozmowę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jestem brzydka i gruba. Jak to zmienić? Sprawdzone porady
  2. Ciężarna Olga Frycz zaatakowana „Brzydka, gruba, rozczochrana”
  3. Jak poderwać chłopaka? 25 sprawdzonych sposobów