Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jej mąż stworzył piramidę finansową. Teraz atakuje: „Żałuję, że urodziłam się w tym zjeb**m kur*a g*wnie”
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 04.04.2018 00:34

Jej mąż stworzył piramidę finansową. Teraz atakuje: „Żałuję, że urodziłam się w tym zjeb**m kur*a g*wnie”

jej mąż stworzył piramidę finansową
kasia żukiewicz

Kasia Żukiewicz, żona założyciela FutureNet, który stworzył piramidę finansową, ostro wypowiedziała się o Polsce, ale też o samych Polakach.

Twórcy piramidy, przed którą ostrzegała Komisja Nadzoru Finansowego, przez długi czas byli anonimowi. To się zmieniło, gdy żona jednego z założycieli opublikowała film, który wywołał burzę w sieci. Na nagraniu Katarzyna Żukiewicz skarży się na urząd miejski we Wrocławiu. Jej wypowiedź była stosunkowo krótka, ale zdążyła obrazić w niej dosłownie wszystkich: Polaków, Ukraińców oraz urzędników.

Jej mąż stworzył piramidę finansową, teraz ta atakuje wszystkich

– Jest napisane czynne od godziny 8:00. Przyjeżdżam o 7:30. Jest kolejka 30 osób – znaczy sami Ukraińcy. Nikt się nie rusza – tak rozpoczyna swój wywód.

Kontynuując swoją wypowiedź, nie szczędzi przekleństw.

– No to postanowiłam zapytać ochroniarza, a ten mówi, że jest czynne od 9:30. No to mu mówię, kur*a, że jest wpisane od ósmej. To on mi mówi, niech pani se dobrze sprawdzi. To mu pokazuję, że se dobrze sprawdziłam tylko kur*a tam jest błąd. No to mi mówi, że dobrze, kur*a, tam jest błąd – kwieciście opowiada Żukiewicz.

Dalej postanowiła obrazić dosłownie wszystkich.

– Po pierwsze oni powinni być obsługiwani w innej kolejce. Wtedy dla Polaków byłoby łatwiej do załatwiania, bo wątpię, żeby tak wielu Polaków potrzebowało nagle paszport. Ten kraj cały i wszystko co tu się odpier***a jest jeb**ą kur*a żenadą. Wszędzie na świecie byłam już i takiego dziadostwa pier*******o jak tutaj w tej zacofanej kur*a komunistycznej Polsce to nie widziałammówi z pogardą.

Na koniec Żukiewicz opowiedziała o swoich planach na niedaleką przyszłość.

Także na szczęście już długo tutaj nie będziemy mieszkać. Ja jestem Amerykanką już i zamierzam być tam patriotą bardziej jak tu. Polską flagę spalę w piz*u, bo nie potrzebuję jej kur*a do niczego. I nigdy w życiu się nie przyznam, że urodziłam się w tym zjeb***m kurwa gównie. A paszport i tak mam w piź***e.

W ten sposób Katarzyna Żukiewicz sprawiła, że nie cierpią jej wszyscy Polacy.

Zobacz także:

  1. Rodzinna tragedia Wiśniewskiego. Samobójstwo rozbiło jego życie
  2. AFERA! Doda i Rozenek biją się o mężczyznę. „Ciągle do niego wydzwania”
  3. Kora jest w remisji raka. Nie wróci już na scenę

Źródło: lolmania.pl