Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarosław Boberek grał policjanta w „Rodzinie zastępczej”. Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej
Kamil Olek
Kamil Olek 13.01.2022 13:41

Jarosław Boberek grał policjanta w „Rodzinie zastępczej”. Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej

Jarosław Boberek
fot. TRICOLORS / East News

Jarosław Boberek uznawany jest za jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Mimo to, jako aktor nie-dubbingowy, kojarzony jest przede wszystkim z jedną rolą – posterunkowego w kultowej „Rodzinie zastępczej”. Jak dziś wygląda aktor i czym się obecnie zajmuje?

Jak zmienił się Jarosław Boberek?

Od premiery „Rodziny zastępczej” minęły prawie 23 lata. Choć serial zniknął z anteny ponad dekadę temu, część pojawiających się na ekranie aktorów i aktorek po dziś kojarzy się przede wszystkim z kultową produkcją.

Do tego grona należy między innymi Jarosław Boberek – mimo że aktor pojawiał się na deskach stołecznych teatrów jeszcze w latach 90. (w niektórych gra zaś również współcześnie), przez lata kariery pojawił się zaś w wielu filmach i serialach, wciąż bywa rozpoznawany jako policjant z „Rodziny zastępczej”.

Wśród innych produkcji Boberka wskazać można również „Wiadomość z drugiej ręki”, „13 posterunek”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” czy „Watahę”.

Głosem artysty przemówiły z kolei setki najróżniejszych postaci, w tym między innymi król Julian z „Madagaskaru” czy Kaczor Donald z „Kaczej paczki”. Jarosław Boberek realizuje się także jako reżyser dubbingu (stworzył chociażby polską wersję „Disco robaczków”).

Jak jednak wygląda dziś, lata po zakończeniu emisji „Rodziny zastępczej”? Najnowszą odsłonę aktora zobaczyć można między innymi w zwiastunie jego ostatniego filmu – „The End”.

Poznajecie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem