Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jan Nowicki przed śmiercią zażądał ekshumacji ciał bliskich. Miał jeden powód, który dziś wywołuje łzy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2022 17:54

Jan Nowicki przed śmiercią zażądał ekshumacji ciał bliskich. Miał jeden powód, który dziś wywołuje łzy

Jan Nowicki
fot. KAPiF

Jan Nowicki odszedł nagle i niespodziewanie w nocy z 7 na 8 grudnia 2022 roku. Pomimo faktu, że gwiazdor od dłuższego czasu czuł się nie najlepiej, nikt nie spodziewał się tak dramatycznego scenariusza. Teraz okazało się, że aktor od dawna przygotowywał się do swojej śmierci.

Jak udało się ustalić, wybitny artysta od kilku lat przygotowywał sobie miejsce spoczynku. W tym celu wybudował sobie nawet postawny grobowiec w rodzinnej miejscowości Kowal. Jan Nowicki zdecydował się nawet na ekshumację ciał swoich bliskich zmarłych.

Jan Nowicki przygotowywał się do swojej śmierci

Pomimo faktu, że nagła śmierć aktora była ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla jego fanów, ale też najbliższej rodziny, wszystko wskazuje na to, że gwiazdor już od dawna powoli przygotowywał się do swojego odejścia.

Już jakiś czas temu Jan Nowicki zakupił ziemię w rodzinnym Kowalu niedaleko Włocławka, gdzie następnie postanowił wybudować bardzo elegancki grobowiec. Co więcej, artysta miał również plan na to, jak jego bliscy mają zająć się nim po śmierci i wszystko to zawarł w swoim testamencie.

– Nowicki poprosił o to, by po śmierci jego ciało zostało skremowane i pochowane w grobowcu, który sam zbudował w rodzinnym Kowalu obok Włocławka – czytamy słowa informatora przytaczane przez tabloid „Super Express”.

Jan Nowicki zażądał ekshumacja ciał swoich bliskich

To jednak nie wszystko, gwiazdor od czasu zakupu swojego miejsca pochówku, bardzo często przebywał na cmentarzu. Jak sam twierdził, człowiek powinien być świadomy, gdzie skończy po śmierci.

Co więcej, niedługo przed swoim odejściem aktor zażądał ekshumacji ciał swoich bliskich zmarłych. Jan Nowicki pragnął, aby cała jego najbliższa rodzina spoczęła w jednym miejscu i dlatego podjął się przenosin najbliższych do zakupionego przez niego grobowca.

Nowicki przed śmiercią zdołał przenieść do grobowca całą swoją rodzinę, która co prawda była pochowana na tym samym cmentarzu, ale w różnych mogiłach. Dziś w grobie rodziny Nowickich spoczywają rodzice aktora – Marianna i Antoni – oraz jego rodzeństwo. Łącznie sześć osób – czytamy ponownie na łamach „Super Expressu”.

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Jan Nowicki

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli
Tagi: Jan Nowicki