Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jaką kobietą jesteś? Poznaj sama siebie
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 09.01.2019 18:52

Jaką kobietą jesteś? Poznaj sama siebie

Jaką kobietą jesteś? Poznaj sama siebie
fot. unsplash.com Eric Ward

Jaką kobietą jesteś? Dowiedz się, do którego typu osobowości należysz. Wynik może cię naprawdę zaskoczyć! Romantyczka, hipiska, a może artystka? Odkryj swoje prawdziwe „ja”!

Jaką kobietą jesteś? Chociaż każda z nas jest inna, często łączą nas cechy, zainteresowania i poglądy. Niektóre elementy wyglądu lub zachowania są na tyle charakterystyczne, że doczekały się własnych określeń! Dowiedz się, jaką kobietą jesteś w głębi duszy? Dowiedz się. Pamiętaj, żeby traktować swój wynik z przymrużeniem oka i jako zabawę!

Jaką kobietą jesteś? Sprawdź się!

1. Romantyczka

Nałogowo biegasz do kina na wszystkie romanse i komedie romantyczne? Marzysz o księciu na białym koniu? Często bujasz w obłokach i masz bardzo bogatą wyobraźnię?Jakim typem kobiety jesteś naprawdę? Oczywiście romantyczką!

2. Artystka

Praca biurowa i etat? To nie dla ciebie. Masz w sobie mnóstwo emocji, dla których znajdujesz ujście w pracy twórczej. Jaką kobietą jesteś? Gratulacje, artystko!

3. Imprezowiczka

Żyjesz od imprezy do imprezy. Już w poniedziałek zastanawiasz się, co założysz w sobotę do klubu. Często łapiesz się na tym, że w szafie masz kilkanaście wyjściowych kreacji, ale ani jednego ciepłego swetra.

4. Hipiska

Wszystkie twoje kosmetyki są eko i bio, kupujesz ubrania wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców, jesteś weganką albo wegetarianką. Kochasz naturę, a twój dom to prawdziwy zwierzyniec.

5. Królowa pszczół

Niezależnie, czy chodzisz do liceum, studiujesz czy pracujesz, jesteś prawdziwą królową! Masz swoje grono oddanych służek, które jednocześnie podziwiają cię i zazdroszczą. Nie znosisz, gdy ktoś ośmiela się podważyć twój autorytet albo skrytykować.

6. Outsiderka

Trzymasz się na uboczu i nie lubisz angażować w konflikty. Znajomi uważają cię za samotniczkę, ale ty po prostu… nie lubisz marnować czasu na czcze gadanie. Najlepiej czujesz się we własnej sypialni, otoczona ukochanymi książkami.

Już znasz odpowiedź na pytanie: Jaki jesteś z charakteru? Pamiętaj, że poszczególne typy mogą się mieszać. Pewnie znasz wiele artystek, które stronią od głośnych imprez i romantycznych hipisek!

To jak? Wiesz już, jaką kobietą jesteś?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jaką kobietą jesteś

Outsiderka nie znosi tłumów i wielkich imprez. Jej ulubioną rozrywką jest czytanie książek.

jaką kobietą jesteś
jaką kobietą jesteś

Hipiska kocha zwierzęta, a ochrona przyrody jest dla niej priorytetem.

jaką kobietą jesteś

Dla imprezowiczki tydzień zaczyna się w weekend, kiedy wreszcie może wyjść do klubu.

jaką kobietą jesteś
fot. unsplash.com Valerie Elash

Królowa pszczół nie założy na siebie byle czego: w końcu jej pozycja zobowiązuje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tumblr girl: 25 PORAD by wyglądać jak tumblr girl
  2. Kobieta, żeby być szczęśliwą potrzebuje 5 różnych typów faceta
  3. 60 modelek o różnych kształtach wystąpiło w zachwycającej kampanii
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania