Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak schudła Sonia Bohosiewicz? Dieta aktorki daje świetne rezultaty
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 03.03.2019 18:18

Jak schudła Sonia Bohosiewicz? Dieta aktorki daje świetne rezultaty

Jak schudła Sonia Bohosiewicz?
fot. instagram.com @soniabohosiewicz

Jak schudła Sonia Bohosiewicz? Ceniona gwiazda może pochwalić się niesamowitą figurą, bowiem jej dieta daje świetne rezultaty! Jesteście ciekawi, jak uzyskuje takie efekty? Sonia Bohosiewicz: dieta tej charyzmatycznej aktorki składa się z kilku istotnych rzeczy. Jak aktorce udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów i utrzymać nienaganną sylwetkę przez ostatnich kilka lat?

Do tej pory mogliśmy ja podziwiać w wielu ciekawych kreacjach aktorskich, które wymagały od niej poświeceń w kwestii sylwetki. W pamiętnej Wojnie polsko-ruskiej musiała przejść metamorfozę, która uczyniła z niej rozpoznawalną aktorkę. Na co dzień jednak stosuje dietę, dzięki której wygląda spektakularnie!

Jak schudła Sonia Bohosiewicz?

Lubiana przez widzów aktorka od trzech lat jest na diecie, która pomaga jej w utrzymaniu świetnych kształtów. Czym się charakteryzuje? W celu uzyskania jak najlepszych wyników postanowiła wykorzystać nabytą w tym zakresie wiedzę od Karoliny Szostak, która przeszła równie spektakularną metamorfozę!

Jak schudła Sonia Bohosiewicz? Według portalu jastrzabpost.pl, to wakacje w Sri Lance i Indiach dały jej impuls do działania! Po powrocie z tych pięknych miejsc postanowiła zadbać o siebie i oczyścić swoje ciało. W tym celu zdecydowała się na detoks sokowy, aby następnie wybrać rozwiązania doktor Dąbrowskiej – tej samej, która zadbała o figurę wcześniej wymienionej Szostak. To dzięki niej znana prezenterka sportowa schudła aż 30 kilogramów. Czy na podobny efekt liczyła Bohosiewicz?

Sonia Bohosiewicz: dieta aktorki jest rozbudowana?

Efekty dobrze dobranej diety możemy podziwiać zwłaszcza na łamach jej Instagrama, na którym podaje również ciekawe przepisy na potrawy. Sonia Bohosiewicz: dieta gwiazdy opierała się w 2017 roku na posiłkach, które na co dzień wynoszą mniej niż 100 kalorii! Tak przynajmniej twierdzi cytowany wcześniej portal jastrzabpost.pl. Bohosiewicz, by wzmocnić efekt diety, postanowiła systematycznie uczęszczać na basen czy siłownię! Musimy przyznać, że wysiłek się opłacił, ponieważ Sonia Bohosiewicz wygląda zjawiskowo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła Sonia Bohosiewicz

Jak schudła Sonia Bohosiewicz? Sonia Bohosiewicz: dieta gwiazdy jest złożona, choć prosta! Detoks sokowy to ciekawe rozwiązanie.

jak schudła Sonia Bohosiewicz

Charakterystyczna aktorka ceni sobie również przygotowywanie potraw we własnym domu.

jak schudła Sonia Bohosiewicz

Jak schudła Sonie Bohosiewicz? Aktywności fizyczne to również część jej zdrowego stylu życia. Na wakacjach wybiera pływanie!

jak schudła Sonia Bohosiewicz

Zdjęcie z przebieralni świetne podkreśla efekty jej diety! Wymiary gwiazdy są godne pozazdroszczenia.

jak schudła Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz: dieta gwiazdy składa się ze zdrowych potraw. Tapioka jest jednym z takich składników!

ZOBACZ TEŻ:

Anna Dereszowska z partnerem. Kim jest Daniel Duniak? [ZDJĘCIA] Marcin Meller z żoną. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza? Ewa Krawczyk to największa miłość Krzysztofa Krawczyka. Brał z nią ślub TRZYKROTNIE!

źródła: jastrzabpost.pl