Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.07.2022 13:48

Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań

Adam Małysz
fot. TRICOLORS/East News

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszka Adam Małysz? Sportowiec żyje z żoną Izabelą w eleganckiej willi w Wiśle. Zdjęcia ich domu oraz ogrodu można obecnie zobaczyć na Instagramie. Posiadłość zachwyca.

Mimo zakończonej kariery Małysz to wciąż jeden z najbardziej uwielbianych sportowców w Polsce. Zaledwie kilka lat temu odnosił wielkie sukcesy w skokach narciarskich, a zawody, w których startował, przykuwały uwagę całego kraju. Dzięki ciężkiej pracy dorobił się pokaźnego domu, w którym teraz mieszka z żoną.

Jak mieszka Adam Małysz z żoną?

Adam i Izabela Małyszowie są razem od 1997 roku. Para doczekała się córki Karoliny, która już stanęła na ślubnym kobiercu i wyfrunęła z domu rodzinnego. Dziś Małyszowie mieszkają we dwoje w pięknej posiadłości w Wiśle.

Sportowiec niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci i woli je zachować dla siebie. Mimo to przeglądając Instagrama, można zauważyć urywki z wnętrza jego domu. Willa zdecydowanie zachwyca. Para ma wielki ogród, a także nowocześnie wyposażone wnętrze. Z okien za to można podziwiać widok na polskie góry.

Dom Izabeli i Adama Małyszów

Chociaż Adam Małysz już od dawna nie bierze udziału w zawodach, to wciąż jest związany ze światem sportu. Od 2022 jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, co łączy się z licznymi obowiązkami, a także wyjazdami. Ze względu na to dom musi być dla niego oazą spokoju i miejscem, w którym może wypocząć. Zdecydowanie pomagają w tym jasne kolory we wnętrzach, a także nowoczesne wyposażenie. Adam Małysz może bowiem pochwalić kilkoma telewizorami, a także zmodernizowanym kominkiem. Ponadto na zewnątrz stoi duży grill, dzięki któremu Małyszowie mogą gościć w swoim ogródku spore grono przyjaciół.

Niewątpliwie ważnym punktem w domu Małysza jest ogródek. Sportowiec lubi wykonywać różne prace na zewnątrz i chętnie podejmuje się nawet tych najtrudniejszych. Szczególnie wiosną i latem można go zobaczyć na zewnątrz, zajmującego się obowiązkami przy ogrodzie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karolina Małysz została magistrem. Córka Małyszów pochwaliła się na Instagramie, sypią się gratulacje
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem” 

Tagi: Adam Małysz