Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Jak Kozioł zobaczy, że bez stanika, to się wścieknie”. Marta Chodorowska topless zapozowała nad rzeką
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.08.2022 21:15

„Jak Kozioł zobaczy, że bez stanika, to się wścieknie”. Marta Chodorowska topless zapozowała nad rzeką

fot. TRICOLORS/East News

Marta Chodorowska udostępniła w sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Chociaż zakryła swój biust książką, to fotografia i tak stała się hitem wśród obserwatorów. Tuż pod nią posypały się komplementy, a także żartobliwe komentarze.

Chodorowska w ostatnim czasie korzystała z lata i chwaliła się na Instagramie wypoczynkiem w otoczeniu natury. Podczas ostatniego weekendu wakacji postanowiła zaszaleć i wykonała sobie zdjęcie w samym dole od kostiumu kąpielowego. Obserwatorzy od razu zareagowali.

Marta Chodorowska zapozowała topless

Coraz więcej gwiazd polskiego kina czy muzyki chętnie pokazuje swoje ciało w sieci i udostępnia coraz to odważniejsze fotografie. Marta Chodorowska już od dłuższego czasu dzieliła się z fanami zdjęciami wykonanymi w strojach kąpielowych. Ostatnio jednak poszła o krok dalej i zrzuciła z siebie górę od bikini. Piersi zasłoniła tylko książką.

– Ostatni weekend wakacji… – napisała pod zdjęciem.

Chodorowska dodała do wpisu hasztagi „topfreedompl” oraz „stopbodyshaming”, jednocześnie okazując swoje poparcie dla akcji popularyzującej prawo do odsłaniania klatki piersiowej niezależnie od płci.

Nagła reakcja na zdjęcie aktorki

Fotografia stała się prawdziwym hitem i w ciągu paru godzin polubiły ją prawie 2 tys. obserwatorów. Wiele osób nie mogło się powstrzymać i skomentowało odsłonięte ciało Marty Chodorowskiej.

– Piękna kobieta jesteś.

– Bosko wyglądasz.

– Brawo. Skończmy z tą seksualizacją ciała na każdym kroku. I z podtekstem seksualnym w zupełnie neutralnych sytuacjach – czytamy.

Część fanów postanowiło zażartować z opublikowanego zdjęcia i odważnej pozy aktorki. Jedna osoba nawiązała nawet do roli Chodorowskiej. w serialu „Ranczo”. Przypominamy, że gwiazda zagrała tam Klaudię Kozioł – córkę Pawła i Haliny Koziołów.

– Jak Kozioł zobaczy, że bez stanika, to się wścieknie – napisał internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Bożenka z „Klanu” chce zagrać „zdzi*ę”. Agnieszka Kaczorowska zmienia branżę
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Tagi: