Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jadzia Nalepa była ulubienicą widzów. Kochali ją wszyscy, wiemy, jak wygląda dzisiaj i co robi
Karol Osiński
Karol Osiński 04.02.2021 10:10

Jadzia Nalepa była ulubienicą widzów. Kochali ją wszyscy, wiemy, jak wygląda dzisiaj i co robi

fot. MARIUSZ GRZELAK/East News

Bez wątpienia wiele z was pamięta taki program jak Duże Dzieci. Jedną z najlepiej zapamiętanych uczestniczek produkcji jest Jadzia Nalepa. Mnóstwo ludzi obrało sobie ją za ulubioną uczestniczkę, ze względu na jej śmieszne opowieści i zaskakujące odpowiedzi na wszelkie pytania. Zastanawialiście się, co u niej dzisiaj słychać? Dziecko, które wszyscy znaliśmy wyrosło na naprawdę śliczną i dojrzałą kobietę.

Jeszcze 10 lat temu Jadzia Nalepa znajdowała się na ustach wielu Polaków. Swoim wyjątkowy charakter i doskonałym podejściem do wielu spraw przysposobiła sobie uwielbienie dziesiątek tysięcy ludzi. Dzisiaj wygląda nie do poznania. Z biegiem czasu wyrosła na wspaniałą i dorosłą kobietę.

Jadzia Nalepa kiedyś i dziś

Kiedy 15 lat temu Jadzia Nalepa pojawiła się w programie Duże Dzieci już wtedy wiedziano, że stoi przed nią naprawdę świetlana przyszłość. Dziewczynka stała się bardzo rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu charakterowi i niebanalnej wiedzy, którą okazywała w każdym następnym odcinku programu.

W 2006 roku została uhonorowana tytułem osobowości telewizyjnej, a po zakończeniu emisji programu Duże Dzieci w 2008 roku kontynuowała swoją karierę telewizyjną. Miała przyjemność brać udział w takich programach jak Gwiezdny Cyrk i Jak oni śpiewają? Zagrała także w filmie Janusza Kamińskiego pt. Hania.

Dzisiaj nie jest już tą samą dziewczynką, którą wszyscy znaliśmy. Pochodząca z Nowego Sącza Jadzia Nalepa dzisiaj ma 20 lat i rozpoczęła studia. Z uwagi na to, że od zawsze interesowała ją architektura, to zdecydowała się na właśnie taki kierunek studiów na włoskiej uczelni Politecnico di Milano oraz na Politechnice Krakowskiej.

Bez wątpienia jedno się u niej nie zmieniło. A mowa tutaj o bujnych i kręconych włosach, które były jej znakiem rozpoznawczym jeszcze podczas kręcenia Dużych Dzieci. Wyrosła na naprawdę śliczną i dojrzałą dziewczynę, która ma przed sobą jeszcze długą i świetlaną przyszłość.

Duże dzieci, kultowy program

Jadzia Nalepa była jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci programu Duże Dzieci. Należy jednak pamiętać, że nie tylko ona została doskonale zapamiętana i zyskała duży rozgłos dzięki udziałowi w tym programie.

Pamiętacie rezolutnych bliźniaków Pawła i Maćka Król? Oni, podobnie jak Jadzia stali się bardzo popularni, jednak wraz z końcem programu postanowili zniknąć z show-biznesu i zająć się przede wszystkim nauką. Obaj studiują i mają się dobrze.

Jadzia Nalepa mówiła, że program nauczył ją, by umieć wyrażać własne zdanie i dzięki udziałowi w nim zyskała ogromną pewność siebie. Co ciekawe, to mama Jadzi wpłynęła na jej decyzję, by nie kontynuowała kariery w telewizji.

A czy wy pamiętacie jeszcze program Duże Dzieci? Jeśli tak, to jak go wspominacie? Może macie swoich ulubionych uczestników? Koniecznie dajcie nam znać.

Zobacz zdjęcia:

Jadzia Nalepa

Tak wygląda dzisiaj Jadzia Nalepa.

Jadzia Nalepa

Dziewczyna w dalszym ciągu nie zrezygnowała ze swoich bujnych i kręconych włosów.

Jadzia Nalepa

A oto Jadzia Nalepa podczas nagrywania Dużych Dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: