Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Związek z miliarderem od początku był szalony
Michał Włoch
Michał Włoch 24.01.2020 21:14

Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Związek z miliarderem od początku był szalony

izabela janachowska tvn style
fot. instagram.com / izabelajanachowska
Izabela Janachowska żyje w szczęśliwym związku z mężczyzną, który jest niewyobrażalnie bogaty. Ogromna ilość pieniędzy nie sprawiła, że jej partner zapomniał o byciu romantycznym. Gwiazda już dawno opowiedziała w telewizji o tym, jak wyglądały ich zaręczyny. Do tej pory historia robi wrażenie.
Izabela Janachowska żyje w szczęśliwym związku z mężczyzną, który jest niewyobrażalnie bogaty. Ogromna ilość pieniędzy nie sprawiła, że jej partner zapomniał o byciu romantycznym. Gwiazda już dawno opowiedziała w telewizji o tym, jak wyglądały ich zaręczyny. Do tej pory historia robi wrażenie.
Mężczyzna, z którym związała się Izabela Janachowska, należy do najbogatszych ludzi w kraju. Wydawać by się mogło, że ktoś, kto doszedł do tak ogromnych pieniędzy, jest bardzo skupiony na swoich biznesach i nie znajduje w życiu miejsca na gwałtowne uczucia. Historia związku tancerki zupełnie temu przeczy.

Izabela Janachowska: mąż

Strzała Amora trafiła jej partnera przez szybę telewizora. Krzysztof Jabłoński, który był potentatem na rynku produkcji świec, oglądał tancerkę, gdy ta wirowała na parkiecie w tanecznym show Polsatu.

-Mama Krzysztofa poprosiła go, żeby załatwił bilety na Taniec z Gwiazdami, no i on, jak to on – załatwił. Wtedy się jeszcze nie poznaliśmy, ale podobno się jakoś zauroczył we mnie – opowiedziała kilka lat temu Izabela Janachowska w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Para poznała się dzięki temu, że mają wielu wspólnych znajomych. Wszystko wyszło zupełnie naturalnie – prawdziwe emocje zaczęły się, gdy między miliarderem a tancerką zaiskrzyło. Droga do wspólnego życia była bowiem bardzo krótka…

Nic nie było ustalone i zaplanowane, totalny spontan. Zamieszkaliśmy z Krzysztofem już po 3 tygodniach znajomości. To był taki szał – opowiedziała dziennikarzom Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska: zaręczyny

Gorące uczucie, jakie połączyło parę, sprawiło, że postanowili związać się ze sobą na poważnie. Izabela Janachowska nie wiedziała, że podczas wypadu do Rzymu czeka ją pewna niespodzianka…

Całe te zaręczyny były pięknie przez niego zorganizowane w Rzymie i było wszystko takie urzekające. Pomyślał nawet o tym, żeby zatrudnić fotografa, który nam uchwyci te chwile – wyznała w telewizji śniadaniowej TVN.

Gorące uczucie zakończyło się bajkowym ślubem. Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński doczekali się dziecka i wciąż są szczęśliwym małżeństwem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Izabela Janchowska

Krzysztof Jabłoński zawrócił tancerce w głowie w ciągu trzech tygodni.

izabela janachowska urodziła

Para zaręczyła się w Rzymie, w bardzo romantycznych okolicznościach.

Izabela Janachowska

Zaręczyny ukoronował bajkowy ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba

Źródło: Dzień Dobry TVN