Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internautów olśniło. Wiedzą już, dlaczego Polska zremisowała z Hiszpanią: „Robert zobaczył żonę i od razu gol!”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2021 19:19

Internautów olśniło. Wiedzą już, dlaczego Polska zremisowała z Hiszpanią: „Robert zobaczył żonę i od razu gol!”

Robert Lewandowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W sobotę, 19 czerwca reprezentacja Polski w piłkę nożną odniosła bardzo ważny remis w starciu z Hiszpanią. Na stadionie w Sewilli padł remis 1:1, a jedyną bramkę dla Polaków zdobył kapitan Robert Lewandowski. Internauci doszli do wniosku skąd mogła się wziąć poprawa formy naszego napastnika – Robert zobaczył żonę i od razu gol! – czytamy pod zdjęciem Anny Lewandowskiej na Instagramie. Czyżby w tym tkwiła tajemnica sukcesu Roberta?

Spotkanie ze Słowacją w dalszym ciągu nie zostało zdarte z pamięci kibiców, a we środę zagramy tzw. mecz o wszystko ze Szwecją. Internauci nalegają, by z trybun męża wspierała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska przyleciała na mecz do Sewilli

Sytuacja reprezentacji Polski w tabeli Euro 2020 w dalszym ciągu nie jest ciekawa, ale nie tragiczna. Po dwóch spotkaniach mamy na koncie jeden punkt, zdobyty w sobotnim spotkaniu z Hiszpanią.

Chociaż po przegranym spotkaniu ze Słowacją mało kto wierzył, że uda nam się podnieść, to nasi piłkarze pod batutą Paulo Sousy dodali wiary samym sobie i wszystkim Polakom. Bramkarza Hiszpanów pokonał Robert Lewandowski, którego małżonka przyleciała na mecz do Sewilli.

Pozostała część pod materiałem wideo:

Razem z nią z trybun piłkarzy wspierała siostra napastnika Milena Lewandowska-Miros. Anna Lewandowska nie omieszkała opublikować na Instagramie zdjęcia ze stadionu, a po zakończeniu spotkania internauci wyrazili opinie na temat formy jej męża.

Robert Lewandowski strzelił gola dzięki obecności żony na trybunach?

Ludzie pisali pod fotką Lewej, że dzięki jej obecności na trybunach Robert Lewandowski strzelił bramkę. Warto zaznaczyć, ze w spotkaniu ze Słowacją, które Polacy przegrali 1:2, zabrakło Anny na stadionie. Teraz fani nalegają, by pojechała do Petersburga na mecz ze Szwecją.

Apelujemy o obecność na każdym meczu! – czytamy komentarz siatkarza Piotra Nowakowskiego.

Też tak pomyślałam. Robert Lewandowski zobaczył żonę i od razu gol! Zatem Aniu, oficjalnie możesz jeździć z drużyną – podpisuje się jedna z internautek.

Po zasadniczo krótkim czasie sportsmenka zapewniła, że leci na spotkanie do Rosji i z całego serca będzie wspierać wszystkich naszych piłkarzy. Niestety kilku z nich może zabraknąć. Cieszycie się, że zobaczymy Anię ponownie na trybunach?

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska była w Sewilli na meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią.

Internauci zauważyli, że jej obecność dodała naszemu napastnikowi skrzydeł i dzięki temu strzelił Hiszpanom gola.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: pudelek.pl