Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewyobrażalna tragedia, matka i dwójka dzieci zginęły na oczach rodziny. Zawalił się na nie budynek, porażające informacje z Włoch
Karina Sulich
Karina Sulich 26.06.2020 00:16

Niewyobrażalna tragedia, matka i dwójka dzieci zginęły na oczach rodziny. Zawalił się na nie budynek, porażające informacje z Włoch

ciało
Fot. Denniz Futalan, Pexels

Do niewyobrażalnej tragedii doszło we włoskiej miejscowości Albizzate. Niestety, właśnie tam, kiedy 38-letnia kobieta szła chodnikiem z trójką swoich dzieci, zawaliła się część pobliskiego budynku. Świat obiegły informacje o ogromnym, rodzinnym dramacie. Gruzy przygniotły matkę oraz dwójkę jej dzieci.

Informacje, jakie dziś trafiają do mediów, napawają ludzi ogromnym smutkiem. Niestety, jak podaje TVN, doszło do kolejnej tragedii. We Włoszech na matkę oraz dwójkę dzieci zwalił się budynek, trzecie dziecko cudem uszło z życiem. Niestety, na własne oczy doświadczyło straty najbliższych. Do okropnych wydarzeń doszło, kiedy rodzina spokojnie szła ulicą po chleb.

Tragiczne informacje: nie żyje matka i dwójka dzieci

Gruzy przygniotły 38-letnią kobietę, jej 5-letniego synka i półtoraroczną córeczkę. Cudem z życiem uszedł 9-letni chłopczyk, który chwilę przed tragedią przebiegł na drugą stronę ulicy, gdzie dostrzegł swojego przyjaciele. Niestety, rodzina zginęła na jego oczach.

Jak podaje TVN, do tragedii doszło w środę 24 czerwca o 17.30. Od budynku znajdującego się w centrum miejscowości Albizzate odpadła część dachu, która wystawała na ulicę.

  1. Prezydent na kwarantannie. Niestety, może mieć koronawirusa. Dotarły do nas smutne informacje o Zuzanie Czaputovej
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące wyborów. W dniu głosowania będzie obowiązywało nas wiele obostrzeń

Akcja ratunkowa we Włoszech

Kobieta i 5-latek zginęli na miejscu. Małą dziewczynkę przetransportowano śmigłowcem do szpitala, niestety, półtorarocznego dziecka nie udało się uratować. Kiedy pomoc dotarła na miejsce, pod gruzami odnaleziono również ciężko ranną 42-letnią kobietę.

Jak podaje TVN, prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci i katastrofy budowlanej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

informacje

Pod gruzami znaleziono jeszcze jedną, ciężko ranną kobietę. Informacje o niewyobrażalnej tragedii we Włoszech obiegły świat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny, niespodziewany protest w samym sercu Warszawy. Uczestnicy położyli się na ziemi, tłum ma już dość
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii
  3. ”Cześć, Balbina”. Pamiętacie przygody gąski?
  4. Myślisz, że tylko ryba jest droga nad polskim morzem? Rachunek za kebaba zwala z nóg
  5. Polsat właśnie przekazał wstrząsającą wiadomość. Polacy w żałobie, nic nie można było zrobić
  6. Premier wprowadził II stopień alarmowy w całym kraju. Obowiązuje już od jutra

źródło: TVN

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?