Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właściciele tych imion będą mieli WSPANIAŁY cały 2019 rok!
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 14.12.2018 16:43

Właściciele tych imion będą mieli WSPANIAŁY cały 2019 rok!

imiona
Fot. unsplash.com

Imiona podobnie jak znaki zodiaku, mogą mieć wpływ na naszą osobowość. Ile razy stwierdziłeś, że komuś pasuje dane imie? Czy wszystkie Moniki nie są dla ciebie podobne w zachowaniu? Jak się okazuje, każdy rok ma przypisane dane imiona, dla których będzie on wyjątkowy.

Imiona są ściśle powiązane z astrologią. W minionym roku szczęściem mogły się cieszyć wszystkie Justyny i Katarzyny. Zdobyły nowe pasje i doświadczenia, dzięki którym stały się mądrzejsze. Na kogo czas tym razem? Gwiazdy mówią, że życie niektórych osób, może zmienić się o 180 stopni i to na plus!

Imiona, które będą miały wspaniały 2019 rok

Ewelina

Chociaż mogły czuć dołek finansowy w 2018 roku, to było to potrzebne, aby nauczyły się oszczędzać. Los im to zaplanował, by w nadchodzącym roku, nie przepuściły pokaźnej kwoty. Wszystkie Eweliny mogą liczyć na niezły przypływ gotówki. Nowa praca? A może wygrana w totolotka? Obserwuj co się dzieje wokół ciebie, patrz na szczegóły, a zanim się obejrzysz, twój portfel zacznie pękać w szwach! Podobnie będzie z wszystkimi Przemkami.

Marta

Posiadaczki tych imion będą przeszczęśliwe. Które Marty nie miały szczęścia w miłości? Zacierajcie ręce, bo nowy partner jest dosłownie za rogiem. 2019 rok przewiduje motyle w brzuchu i zgubienie własnego rozumu! Nie bój się i idź na żywioł. Na pewno na tym nie stracisz!

Adrian

Twoja wyczekiwana forma życia nadchodzi! Cały 2018 rok męczyłeś się na siłowni? Diety nie przyniosły pożądanych efektów? Być może twój błąd polegał na tym, że źle to wszystko rozplanowałeś. 2019 rok będzie dobry dla wszystkich Adrianów, bo oczyści ich umysł, a ci będą mogli zrealizować postawione sobie cele.

Natalia

Rok temu twoim postanowieniem noworocznym były egzotyczne podróże? Ostatecznie skończyłaś nad polskim morzem? Nic straconego, bo 2019 będzie pełny niespodzianek. Nie tylko w końcu wyjedziesz poza granice kraju, większość Natalii przeżyje swoją podróż życia. Azja? Ameryka? Czas pokaże.

Seweryn

Kobiety i mężczyźni też, uważajcie na Sewerynów! 2019 przewiduje, że ci panowie będą w stanie ośmielić każdą kobietę. Wraz z nowym rokiem zyskają pewność siebie, którą w pewnym momencie zaczną wykorzystywać. Dla nich będzie to świetna przygoda, kto wie, może w końcu znajdą swoją prawdziwą przyjaźń?

Wiktor

Wiktorze, jeżeli czułeś, że jesteś pomijany przez znajomych, nie przejmuj się. Nowy rok przyniesie ci sporo szczęścia, bo jedno wydarzenie pozwoli ci poznać mnóstwo nowych ludzi. Mało tego, będą oni dzielić z tobą zainteresowania, dlatego zaczniecie spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Złapiesz trochę kontaktów, które przydarzą ci się w przyszłości!

Daria

Wszystkie Darie, które były o krok od sukcesu, na pewno go jeszcze osiągną. Nie załamuj się porażkami, niech cię motywują, a przy odrobinie szczęścia dużo zyskasz. W przyszłym roku to właśnie szczęście będzie doskwierało ci najbardziej. Możesz po cichu liczyć na awans w pracy. Zobaczysz, że nawet małe rzeczy zaczynają się układać.

ZOBACZ GALERIĘ:

Imiona

Wszystkie Marty będą miały szczęście w miłości. Bądź cierpliwa i czekaj, co przyniesie ci 2019 rok.

Imiona

Która Natalia marzy o podróży do Nowego Jorku? Już niedługo będzie kolej na ciebie!

Imiona

Ostatnie postanowienia noworoczne zmotywowały Adrianów do zmiany swojej sylwetki. W tym roku osiągniecie formę życia.

Imiona

Przemek! W tym roku naprawdę się dorobisz!

Imiona

Wiktorze, szykuj się na nowe znajomości! Od teraz będziesz miał z kim podróżować i dzielić swoje pasje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kształt ciała, co o tobie mówi? Inni ocieniają cię na jego postawie
  2. Najseksowniejszy facet 2018. Kim jest?
  3. Rasy psów małych: pełen opis, charakterystyka i porady

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania