Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Ostrowska przeszła metamorfozę. Sama zdecydowała się na odważny krok, wyjawiła powód
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.08.2022 16:41

Ilona Ostrowska przeszła metamorfozę. Sama zdecydowała się na odważny krok, wyjawiła powód

Ilona Ostrowska
Piotr Molecki/East News

Piękna pogoda i wakacyjne wyjazdy motywują gwiazdy do metamorfoz i zmian, czy to w życiu zawodowym, czy w swoim wyglądzie. Jedną z takich osób jest właśnie Ilona Ostrowska, która niedawno wróciła z zasłużonego urlopu, a teraz pochwaliła się zdjęciem w odnowionej fryzurze.

Nie milkną głosy na temat ewentualnego powrotu kultowego serialu TVP „Ranczo”. Aktorzy znani z produkcji podzielili się na dwa obozy, mające całkowicie odmienne zdanie na temat rzekomej kontynuacji. W całym tym zamieszaniu uwagę zwróciła Ilona Ostrowska, czyli serialowa Lucy.

Gwiazda zdecydowała się na odważny krok i na własną rękę postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Fani „Rancza” mogą z zachwytem patrzeć na nowe zdjęcia aktorki, która w nowym uczesaniu bardziej niż wcześniej przypomina swoją serialową postać.

Ilona Ostrowska zdecydowała się na odważną zmianę

Aktorka, znana między innymi z takich produkcji, jak „Na dobre i na złe” czy „Ranczo” pochwaliła się w sieci efektami swojej metamorfozy. Gwiazda postanowiła na własną rękę całkowicie odmienić swoją fryzurę. Ilona Ostrowska zaprezentowała się na swoim profilu na Instagramie z opadającą na czoło grzywką.

Jak poinformowała na swoich social mediach, nagła przemiana związana jest z nowym wyzwaniem zawodowym, które już dziś czeka na aktorkę. Ilona Ostrowska wciela się obecnie w postać Sklepowej Zosi w spektaklu Och Teatru pod nazwą „Big Bang”.

Jednocześnie gwiazda serdecznie zaprosiła swoich fanów na dzisiejszy i jutrzejszy występ, podczas którego na własne oczy będą mogli zobaczyć, jak w nowej fryzurze prezentuje się serialowa Lucy.

-Ścięłam sobie dzisiaj grzywkę, co zapowiada nadejście Zosi — Sklepowej w „Big Bang” spektaklu, który gramy dzisiaj i jutro o godz. 19.30 w @ochteatr. Serdecznie Zapraszamy — napisała aktorka na Instagramie.

Ilona Ostrowska sama ścięła sobie włosy

Jednak to, co najbardziej zwróciło uwagę internautów, to fakt, że aktorka podjęła decyzję o samodzielnej zmianie swojej fryzury. W opisie nowej fotografii przeprosiła swoją fryzjerkę i wyznała, że „czasami musi sama” poradzić sobie z włosami.

Na podobny krok zdecydowała się jakiś czas temu inna polska aktorka — Olga Frycz. Niestety u gwiazdy „M jak Miłość” efekt nie był tak zadowalający, jak w przypadku Ilony Ostrowskiej. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w żółtych włosach, a kilka dni później relacjonowała przebieg wizyty u fryzjera, który starał się uratować sytuację.

Całe szczęście w przypadku Ilony Ostrowskiej nie ma mowy o żadnej wpadce, a w nowej fryzurze aktorka prezentuje się zachwycająco.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie w skąpym bikini. Dla 48-letniej Lucy z „Rancza” czas się zatrzymał
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń