Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Łepkowska krytykuje polskie gwiazdy. Scenarzystka nie zostawia suchej nitki na Barbarze Kurdej-Szatan

Ilona Łepkowska krytykuje polskie gwiazdy. Scenarzystka nie zostawia suchej nitki na Barbarze Kurdej-Szatan

ewa farna
fot. instagram.com @ewa_farna93

Ilona Łepkowska chętnie wyraża swoje zdanie na różne tematy. Tym razem postanowiła skomentować wybryki gwiazd, które udają się na egzotyczne wakacje w dobie pandemii. Scenarzystka nie przebiera w słowach. Nie pozostawiła suchej nitki na byłej gwieździe M jak miłość, Barbarze Kurdej-Szatan.

Ilona Łepkowska odważnie komentuje wydarzenia w kraju. Najpopularniejsza polska scenarzystka nie boi się głośno mówić swoich opinii. Dotkliwie przekonała się o tym ostatnio Barbara Kurdej-Szatan.

Ilona Łepkowska ostro o gwiazdach

Pandemia koronawirusa nie oszczędziła branży artystycznej. Od prawie roku większość artystów walczy o przetrwanie, niektórzy zaczęli pracować w sklepach, czy jako kurierzy, aby mieć za co żyć.

Wiele gwiazd głośno mówiło o tym, że artyści są w bardzo ciężkiej sytuacji, bo od wiosny 2020 r. wszystkie kina, teatry są praktycznie zamknięte. Odwołano też wszelki festiwale muzyczne i koncerty. Rząd apelował też do Polaków, aby starali się nie wyjeżdżać na wakacje, dopóki sytuacja się nie uspokoi.

Wiele gwiazd postanowiło jednak wyjechać z rodziną, aby odpocząć i zrelaksować się z dala od medialnego szumu. Wśród celebrytów była m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która bawiła się na Zanzibarze.

Ilona Łepkowska postanowiła odnieść się do zagranicznych wojaży polskich gwiazd.

No to napiszę, o czym myślę od dłuższego czasu. Nie o tym, że nasi celebryci latają po świecie, jakby musieli koniecznie sprawdzać, które morze cieplejsze — Bałtyk czy Ocean Indyjski, jak tego ze szkoły się nie dowiedzieli... — zaczęła swój wpis na Facebooku scenarzystka.

Ilona Łepkowska krytykuje Barbarę Kurdej-Szatan

Na wstępie zaznaczyła, że celebryci „niech latają”. Dosyć ironicznie powiedziała, że mają oni prawo nie myśleć o tym, że: tylu ludzi jest bez pracy, że walczą o życie swoich firm, że rodziny wariują na 60 metrach z dwóją dzieci w zdalnej nauce i dwójką rodziców na pracy zdalnej, że starsi ludzie stoją na mrozie pod przychodnią, żeby zapisać się na szczepienie — wymieniała.

Solidarności biednych z bogatymi mają prawo nie odczuwać, starczy, jak wrzucą setkę do puszki Owsiakowi i wkleją fotę z serduszkiem na Insta. Idealiści wyginęli w Powstaniu Warszawskim, a ci już całkiem ostatni to chyba w Kopalni Wujek… — relacjonowała dalej.

Dodawała, że gwiazdy mogą sobie podróżować dokąd chcą. Ilonie Łepkowskiej chodziło o coś innego: scenarzysta chciała, aby tak się nie afiszowali się tym w mediach społecznościowych. W tym momencie wpisu poczyniła dosyć jasną aluzję do Barbary Kurdej-Szatan.

— […] tylko niech przestaną […] wstawiać foty z plaży w codziennie innym bikini na Instagram i FB. Tak po prostu ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Niech się nie fotografują nad tymi basenami pod palmą. Niech nie pokazują zdjęć z małoletnimi lokalsami ciągnącymi się za ich […] cyber-turbo wózkiem dziecięcym w nadziei, że dostaną jakiś grosz wyjęty z cudnej nerki marki Prada czy Gucci — napisała Łepkowska.

Było to bardzo wyraźnie nawiązanie do jednego ze zdjęć Barbary Kurdej-Szatan, które niedawno obiegło sieć. Aktorka była za nie ostro krytykowana i nie chciała przyznać się do błędu, sugerując wszystkim, że padła ofiarą zwykłego hejtu.

Oj, przepraszam, zapomniałam, oni przecież są tam W PRACY! I muszą wstawiać foty z tym wózkiem, w tym kostiumie i z tą torebką, bo wózek, kostium i torebka zarobiły na ich wakacje… — kontynuowała scenarzystka.

Na sam koniec chciała w jakiś sposób nawiązać do wpisów celebrytek, które reklamują produkty na Instagramie. Dlatego w szyderczy sposób zostawiła specjalny „kod rabatowy”.

Pozdrawiam wszystkich spalonych na tropikalnym słońcu. O, przepraszam, nie spalonych, bo używających pianki do opalania „Pusta celebrytka” (link do sklepu internetowego w załączeniu na hasło Zuza 10% zniżki) — zakończyła swój wywód.

Myślicie, że Ilona Łepkowska ma rację?

Zobacz zdjęcia:

Ilona łepkowska
fot. instagram.com/kurdejszatan

Ilona Łepkowska nawiązała do jednego ze zdjęć Barbary Kurdej-Szatan.

Ilona łepowska
fot. instagram.com/kurdejszatan

Myślicie, że aktorka się odniesie?

Ilona Łepkowska
fot. facebook.com/Ilona Łepkowska

Cały wpis znalazł się na jej Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook, Instagram