Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Michał Szpak? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 07.01.2019 16:14

Ile zarabia Michał Szpak? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy

michał szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Ile zarabia Michał Szpak? Nieważne czy jesteś fanem muzyki Michała Szpaka, czy przywiodła cię tu szczera ciekawość – zarobki tego charyzmatycznego gwiazdora spędzają sen z powiek wielu osób w naszym kraju. Czy Michał Szpak jest już milionerem? Ile zarabia juror The Voice of Poland?

Ile zarabia Michał Szpak? Charyzmatyczny piosenkarz może poszczycić się nie lada sukcesem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wideo z jego występu na Eurowizji obejrzało dotąd ponad 12 milionów widzów na całym świecie. Czy jego sukces medialny przełożył się na zasobność portfela? Sprawdźmy!

Ile zarabia Michał Szpak?

Nie tylko my zastanawiamy się, ile zarabia Michał Szpak. Super Express postanowił dobrać się do portfela piosenkarza i przeanalizować jego hipotetyczne zarobki. Michał Szpak zadebiutował na polskiej scenie muzycznej w 2015 roku płytą Byle być sobą, która pokryła się dwukrotnie platyną. Według SuperExpressu za sprzedaż swojej debiutanckiej płyty otrzymał nawet 150 tysięcy złotych.

Rok 2016 przyniósł Szpakowi wielki sukces w postaci występu na Eurowizji. Mimo iż nie wygrał, to jego wykonanie hitu Colors of your life zachwyciło słuchaczy na całym świecie. Sukces na Eurowizji na pewno pomógł piosenkarzowi w rodzimym kraju, gdzie zaczęto coraz chętniej i częściej o nim mówić i zapraszać do udziału w wielu programach.

Czy Michał Szpak jest milionerem?

W 2017 roku Michał Szpak objął stołek trenera w kolejnej edycji The Voice of Poland. Według obliczeń Super Expressu za udział w programie Szpak mógł nawet otrzymać 100 tysięcy złotych. Oprócz tego, gwiazdor cały czas koncertuje i według brukowca nie bierze za występ mnie niż…30 tysięcy złotych!

Czy Michał Szpak jest milionerem? Super Express podjął się podliczenia wszystkich zarobków 28-letniego piosenkarza i otrzymał zawrotną kwotę 900 tysięcy złotych – i to za miniony rok! Do tego należy dodać dochód z jego najnowszej płyty Dreamer. Jeżeli w minionym roku Szpak nie został milionerem, to wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie dla niego łaskawy. Trzymamy kciuki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia michał szpak

Michał Szpak to wokalista, który wzbudza w Polsce wiele kontrowersji.

ile zarabia michał szpak

Michał Szpak jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami z sesji.

ile zarabia michał szpak

Czy Michał Szpak ma dziewczynę? Niestety gwiazdor bardzo broni swojego życia intymnego. Przez swój androgeniczny wizerunek wiele osób kąśliwie twierdzi, że Szpak jest gejem.

ile zarabia michał szpak

Michał Szpak ma w sobie wiele uroku i charyzmy, co czyni go świetnym artystą.

ile zarabia michał szpak

Przy tym ma niesamowity i mocny głos, którym zachwycił cały świat podczas występu na Eurowizji w 2016 toku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
  2. Girl power i kobieca solidarność to pusty frazes? Najnowsze wyniki badań zaskakują!
  3. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki

źródło: se.pl, eska.pl