Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 04.02.2019 11:05

Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy

Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy
fot. instagram.com @sablewska

Ile zarabia Maja Sablewska? Jej historia stanowi dowód na to, że ciężka praca i konsekwencja w działaniu pozwala odnieść spektakularny sukces. Zaczynała jako opiekunka do dziecka, a dziś zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy.

Zaczęło być o niej głośno w show-biznesie, kiedy została menadżerką Dody, a później m.in. Mariny i Edyty Górniak. Dziś Maja Sablewska skupia się na karierze stylistki i prowadzeniu programu Sablewskiej sposób ma modę. Dziś jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN, a każda reklama, projekt czy wystąpienie przynosi jej prawdziwe krocie. Ile zarabia Maja Sablewska? Gwiazda może sobie pozwolić na wszystko, czego zapragnie. Zaczynała od minimalnej stawki za odcinek, a dziś reklamodawcy się o nią zabijają.

Ile zarabia Maja Sablewska?

Kiedy w 2013 roku Maja Sablewska zaczynała swoją karierę stylistki w stacji TVN, zarabiała, jak informuje portal kozaczek.pl, dwa tysiące złotych za jeden odcinek. Jednak kiedy okazało się, że program Sablewskiej sposób na modę przynosi spore zyski, otrzymała podwyżkę w wysokości podwojonej stawki.

Z kolei za jurorowanie w programie X-Factor Maja Sablewska, wg pomponik.pl, otrzymywała dziesięć tysięcy złotych. Jak obliczono, pełny udział Mai kosztował stacje TVN łącznie sto tysięcy złotych. Co ciekawe, inni jurorzy, czyli Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki, dostawali kolejno dwadzieścia i czterdzieści tysięcy złotych za dzień.

Sablewska zarabia również spore pieniądze za udział w imprezach. Za samo pojawienie się na ściance, podaje wp.pl, ma inkasować aż piętnaście tysięcy złotych. Innym znaczącym źródłem dochodów Mai są reklamy. Wg ustaleń fakt.pl za zgodę na zostanie twarzą marki obuwniczej Carinii otrzymała aż dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Z kolei za udostępnienie na Instagramie postu, w którym zachwala zalety danego produktu, wg wp.pl otrzymuje od pięciu do sześciu tysięcy złotych.

Co robi Maja Sablewska?

Wygląda na to, że od czasu rozpoczęcia kariery w stacji TVN Maja Sablewska na dobre porzuciła pracę menadżerki. Zamiast tego z powodzeniem skupia się na rozwoju własnej kariery. Co obecnie robi?

Jakiś czas temu było głośno o odcinku programu SOS – Sablewska od stylu, w którym wystąpiła Monika Miller. Wnuczka byłego premiera zgłosiła się do Mai Sablewskiej, ponieważ zapragnęła zmienić swój styl. Do tej pory Monika stawiała na oryginalne stroje, które pozwalały młodej kobiecie wyróżniać się z tłumu. Tymczasem prowadząca zaproponowała, by postawiła na bardziej klasyczne kroje i odcienie.

Maja Sablewska regularnie utrzymuje kontakt z fanami i publikuje zdjęcia na Instagramie. Ponieważ stylistka nie wstydzi się swojego ciała i chętnie odsłania nieco więcej ciała, często wywołuje niemałe zamieszanie! Pod koniec roku sprowokowała lawinę żartobliwych komentarzy, gdy umieściła w social media fotografię, na której pozuje w wannie pełnej piany. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ma na sobie… rajstopy.

Nie dalej niż kilka dni temu Sablewska wywołała zamieszanie, gdy opublikowała artystyczną fotografię z łóżka. Pozuje na niej toples, a biust zasłania poduszką. Fani podzielili się na dwa obozy. Jedni komplementowali zdjęcie, inni uważali, że to przesada.

Co sądzicie o Mai Sablewskiej? Bez względu na to, czy darzymy ja sympatią, czy nie, stylistka ciężko zapracowała na swój sukces. Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia Mai Sablewskiej. Instagram gwiazdy jest pełen niezwykłych zdjęć:

ile zarabia maja sablewska

Ile zarabia Maja Sablewska? Stylistka nie musi martwić się o rachunki.

ile zarabia maja sablewska

To zdjęcie Mai Sablewskiej w wannie wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów.

ile zarabia maja sablewska

Pod koniec ubiegłego roku Maja Sablewska wróciła do naturalnego koloru włosów. Pasuje jej?

ile zarabia maja sablewska

Artystyczne zdjęcie Mai Sablewskiej toples w łóżku podzieliło obserwatorów konta artystki na Instagramie. Jedni gratulują, inni zarzucają jej, że przekroczyła granicę dobrego smaku.

ile zarabia maja sablewska

Maja Sablewska w Nowym Jorku. Myślicie, że pojechała tam realizować nowy projekt? A może potrzebowała odpoczynku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samochód Małgorzaty Rozenek kosztował ponad ćwierć miliona złotych. Jest piękny
  2. Życzenia na walentynki. Wyraź swoje uczucia słowami
  3. Mastif angielski. Pies o łagodnym usposobieniu i silnym charakterze
  4. Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdy

źródło: kozaczek.pl, pomponik.pl, fakt.pl, wp.pl