Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Ewa Wachowicz? Legendarna Miss zarabia kosmiczne kwoty na gotowaniu
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 22.01.2019 11:59

Ile zarabia Ewa Wachowicz? Legendarna Miss zarabia kosmiczne kwoty na gotowaniu

Ile zarabia Ewa Wachowicz
Fot. screen z youtube.com @mistrzowiedomowychwypiekow

Ile zarabia Ewa Wachowicz? Była Miss Polonia zarabia oszałamiające kwoty na swojej największej pasji, czyli…gotowaniu. Zobacz, ile i w jaki sposób zarabia legendarna piękność!

Ewa Wachowicz nigdy nie ograniczała się tylko do jednej profesji. Od zawsze była przedsiębiorcza i chwytała się różnych zajęć. Gwiazda zajmuje się produkcją, a jako prowadząca własnych programów kulinarnych podbija serca Polaków. Jeśli zastanawiacie się na czym i ile zarabia Ewa Wachowicz, mamy dla was odpowiedź. Kwoty są oszałamiające!

Ile zarabia Ewa Wachowicz?

Znana dziennikarka i była Miss Polonia jest wyjątkowo wszechstronną osobą. Może pochwalić się nie tylko zdobyciem korony w największym konkursie piękności w Polsce, gwiazda udzielała się również w polityce i od wielu lat jest prezenterką w telewizji Polsat.

Jednak prawdziwą popularność zapewniła jej na pozór zwyczajna pasja: gotowanie! Wachowicz wyprodukowała jeden z najbardziej popularnych programów kulinarnych – Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Program nadawany był przez 10 lat i cieszył się ogromną popularnością. Niestety Makłowicz i Wachowicz pokłócili się ponad 10 lat temu, gdy ten dowiedział się, że była Miss Polonia zamierza prowadzić swój własny program kulinarny.

Ewa Wachowicz: kariera

Ich drogi rozeszły się, za to Wachowicz zaczęła budować własną karierę w gastronomii. Opłaciło się: w 2007 zaczął być emitowany jej autorski program Ewa gotuje, który zapewnił gwieździe duży przypływ popularności oraz gotówki. Program pozwolił jej na przypomnienie o sobie widzom. Program kulinarny odniósł naprawdę duży sukces i zapewnił Wachowicz stałe miejsce w ramówce Polsatu.

Ewa Wachowicz zapytana o to, co pomogło osiągnąć jej sukces, opowiedziała:

– Najbardziej przedsiębiorczość. Pierwsze pieniądze zarobiłam w wieku kilkunastu lat, pracując w warsztacie stolarskim taty, a potem w sklepie z odzieżą u brata. Sama wtedy zarobiłam na dżinsy w Peweksie… Bycie rozpoznawalną pomaga, kiedy idę na spotkanie z przyszłym sponsorem mojego programu telewizyjnego — powiedziała dla miesięcznika Własny Biznes Franchising.

Ewa Wachowicz: zarobki

Na czym i ile zarabia Ewa Wachowicz? Oczywiście nie na samym programie, gwiazda jest bowiem idealną twarzą dla wielu marek związanych między innymi z akcesoriami kuchennymi. Kilka lat temu na jednym kontrakcie z firmą produkującą dzbanki z filtrem i opakowania na żywność, Wachowicz zarobiła aż 150 tysięcy złotych! Ponadto jej kulinarne osiągnięcia pozwoliły jej na wydanie aż 8 książek z przepisami, które cieszą się dużą popularnością.

Dochodowe są także eventy zakładające pokaz kulinarnych popisów na żywo. Według Super Expressu, Ewa Wachowicz na jednej imprezie z pokazem gotowania na żywo może zarobić nawet 15 tysięcy złotych! Jak widać kariera w gastronomii jest naprawdę opłacalna.

Jak prezentuje się Ewa Wachowicz?

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Była Miss Polonia do dziś olśniewa urodą.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Na swoim instagramie dzieli się zdjęciami z codziennego życia.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Gwiazda znana jest nie tylko z pasji do gotowania, ale również z miłości do gór.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Wachowicz regularnie olśniewa na salonach, gwiazda udziela się w wielu programach telewizyjnych.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz ciężko zapracowała na swój sukces, jak widać opłaciło się jej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Superksiężyc 2019. Gdzie i kiedy oglądać niezwykłe zjawisko?
  2. Jak koty okazują miłość? 10 dowodów, że twój kot bardzo cię kocha
  3. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie tego
  4. Bohaterka „Na dobre i na złe” w śpiączce po operacji mózgu. Widzowie zamarliźródła: franchising.pl, superexpress.pl