Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Dorota Szelągowska? Zarobki gwiazdy powalają na kolana!
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 06.03.2019 14:45

Ile zarabia Dorota Szelągowska? Zarobki gwiazdy powalają na kolana!

Dorota Szelągowska z partnerem
Fot. Instagram @dotindotin

Ile zarabia Dorota Szelągowska? Wszyscy możemy ją kojarzyć z telewizji, w której prowadzi programy dotyczące urządzania wnętrz. Dzięki swojej pasji i kreatywności połączyła swoje zainteresowania z pracą. Polacy pokochali za osobowość i świetne pomysły.

Ile zarabia Dorota Szelągowska? Na swoim blogu określa się jako dziennikarka i projektantka wnętrz. Oba zawody, które są połączone w jeden, mogą przynieść naprawdę duże zarobki. Nie tylko tym żyje Dorota. W jaki sposób jeszcze działa? Pomysłów jej nie brakuje.

Ile zarabia Dorota Szelągowska?

Weźmy pod lupę życie Doroty Szelągowskiej. Skąd płyną jej dochody? Najbardziej znana polska projektantka wnętrz ma kilka źródeł swoich zarobków. Telewizja nie jest jej obca. Zanim została projektantką wnętrz, pisała felietony i pracowała jako producentka telewizyjna. Magda Mołek potwierdziła, że Dorota pracowała kiedyś także w programie Dzień Dobry TVN. Ile zarabia Dorota Szelągowska? Źródła może czerpać z programów takich jak Domowe Rewolucje oraz Dorota was urządzi, z którego jak podaje Super Express, jej miesięczne zarobki wynoszą 40 tysięcy złotych. Oprócz tego bierze udział w programach Polowanie na Kuchnie oraz Polowanie na mieszkanie.

Ila zarabia Dorota Szelągowska? W programie Uwaga przyznała: Rozmawiam głośno o pieniądzach, mówię, ile zarabiam, rozmawiam o różnych rzeczach głośno… bardzo dużo również pracuje, jest to ciężka praca, ale zarabiam tak, zarabiam dużo. Nie wiemy, ile dla Doroty znaczy dużo, jednak biorąc pod uwagę to, że pieniądze płyną z wielu źródeł, możemy twierdzić, że miesięczne kwoty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Z czego Dorota Szelągowska czerpie zyski?

Dorota Szelągowska nawiązała współpracę z siecią sklepów budowlanych Castorama. Współpraca zaowocowała wydanie programu Dorota Inspiruje. Z okazji 21 urodzin Castoramy wzięła udział w reklamie, która oferowała wiele nagród w tym metamorfozę domu, który przeprowadzi ona sama. W 2016 ukazała się książka „Dorota was urządzi na Święta”, którą możemy nabyć za około 45 złotych. Oprócz tego niemałe dochody wpływają jej z biura projektowego, w którym jest zarówno projektantką wnętrz, jak i właścicielką.

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska niedawno kupiła dom w regionie Warmii. Pokazała swoje mieszkanie w programie Uwaga. Dorota odeszła od minimalistycznego stylu, na rzecz przytulnych wnętrz. Charakterystyczny parkiet i białe ściany komponują się z białymi szafami, książkami i obrazami. Klimat mieszkania dopełniają duże lustra i lapy, które dostarczają światła.

Czy Dorota Szelągowska urodziła?

Dorota może pochwalić się córką o imieniu Wanda, którą urodziła w styczniu 2018 roku.

Z kim jest Dorota Szelągowska?

Dużym echem rozeszła się informacja o rozwodzie Doroty Szelągowskiej i muzyka Adama Sztaby po ponad 12 latach związku. Obecnie dziennikarka i projektantka, przyznaje, że ma partnera, jednak z uwagi, że ceni swoją prywatność, nie mówi o nim publicznie. Tłumaczy to: pokazujesz swoją dupę na Instagramie, to później się nie dziw, że jesteś przez pryzmat tej dupy oceniany.

Ile zarabia Dorota Szelągowska – Podsumowanie

Dorota Szelągowska, chociaż przyznaje, że nie boi mówić się o zarobkach, to wstrzymuje się od podawania konkretnych liczb. Roczny przychód z jednego programu, który prowadzi, wynosi blisko pół miliona złotych. Pamiętajmy, że w grę wchodzi jeszcze współpraca z Castoramą i prowadzenie biura projektowego, z których zarobki mogą być porównywalne z zarobkami z programów telewizyjnych.

ZOBACZ GALERIĘ:

Ile zarabia Dorota Szelągowska

Polacy pokochali Dorotę Szelągowską za jej naturalność i zawsze dobry humor.

Ile zarabia Dorota Szelągowska

Salon Doroty Szelągowskiej przepełniony jest polskimi akcentami.

Ile zarabia Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska na planie Domowych rewolucji.

Ile zarabia Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w swoim domu. Pod zajęciem pisze o tym, że wszystkie mankamenty figury można ukryć.

Ile zarabia Dorota Szelągowska

Jakiś czas temu Dorota Szelągowska pochwaliła się nowym domem, który znajduje się w regionie Warmii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia J K Rowling? Majątek ma magiczny
  2. Kobieca sylwetka: która najbardziej kręci facetów? Zaskoczenie
  3. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu

źródło: .se.pl, gala.pl, Uwaga TVN