Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Deynn? Zarobki gwiazdy są oszałamiające
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 16.02.2019 17:36

Ile zarabia Deynn? Zarobki gwiazdy są oszałamiające

ile zarabia deynn
instagram.com @deynn

Ile zarabia Deynn? Popularna blogerka zrobiła karierę na podstawie Instagrama, na którym publikuje głównie efekty swojej przemiany! Portale społecznościowe umożliwiają nam szybki i łatwy zarobek, a reklamodawcy chętnie szukają kolejnych osób promujących produkty w sieci. Nie uwierzycie, jakie kwoty można zarobić w Internecie!

Od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą fakt, że to właśnie Instagram przynosi bardzo duże zarobki, o ile ma się na siebie pomysł. Ulubieńcy młodej widowni to przede wszystkim youtuberzy i blogerki lifestylowe, które opowiadają o modzie, zdrowym odżywianiu, czy kosmetykach. W tej niszy znalazła się Deynn, początkowo prowadząca bloga o ćwiczeniach. Na fali nowej mody postanowiła się przebranżowić, a jej zarobki stały się o kilka razy większe. Reklamy i sponsorzy to dodatkowe tysiące!

Ile zarabia Deynn? Instagram jest źródłem dużych dochodów

Kontrakty reklamowe na Instagramie obrosły do miana legendy, a najlepiej wiedzą o nich ci, którzy sami zarabiają w Internecie. Z pewnością taką osobą jest Deynn, która prowadzi swoje konto na popularnym serwisie od kilku lat. Obserwatorzy 25-letniej blogerki na tyle docenili jej działalność w sieci, że w 2017 roku pojawiła się na okładce Joy jako jedna z najważniejszych influencerek w Polsce. 1,2 mln śledzących jej poczynania zobowiązują reklamodawców, by konsekwentnie interesować się nią.

Ile zarabia Deynn właśnie na takich reklamach i postach sponsorowanych? Za jeden post mogła otrzymywać około 11 tysięcy złotych! Niestety, cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Najlepszym dowodem na taki stan rzeczy jest post z perfumami rozlewni Neness . Fani gwiazdy stwierdzili, że są to podróbki oryginalnych zapachów. Problem dużych zarobków za tego typu posty są na porządku dziennym — celebryci często podpisują się swoim nazwiskiem pod rzeczami, o których nawet nie wiedzą. Duże sumy wciąż przyciągają głodnych szybkiej kariery i zarobku.

Oprócz kontraktów reklamowych na Instagramie, Deynn może liczyć na pieniądze ze sprzedaży swojej książki, Trening życia , którą napisała razem ze swoim mężem, Danielem Majewskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Deynn?

Ile zarabia Deynn? Gwiazda może pochwalić się dużymi zarobkami, które wynikają z jej popularności na Instagramie.

Ile zarabia Deynn?

Deynn i Majewski zostali okrzyknięci mianem polskiej power couple . Często publikują wspólne ujęcia, które zachęcają młodych obserwatorów do aktywności.

Ile zarabia Deynn?

Wspólna książka przyczyniła się do jeszcze większej popularności w sieci.

Ile zarabia Deynn?

Ile zarabia Deynn? W kontekście postów sponsorowanych są to tysiące złotych za jedno zdjęcie!

Ile zarabia Deynn?

Instagram jest szczególnie interesujący dla osób, które nie mają oporów, by reklamować dużo różnych produktów.

źródła: gwiazdy.wp.pl