Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Beata Tadla? Zarobki dziennikarki są zdumiewające
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 18.10.2018 14:20

Ile zarabia Beata Tadla? Zarobki dziennikarki są zdumiewające

Beata Tadla
Fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Ile zarabia Beata Tadla? To pytanie może nurtować wielu aspirujących dziennikarzy, którym marzy się kariera na miarę zwyciężczyni ostatniej edycji polsatowskiego Tańca z Gwiazdami. Za co gwiazda inkasuje największe kwoty?

Ile zarabia Beata Tadla? Czy jej zarobki są adekwatne do jej talentu? Ile zajęło jej znalezienie się w pozycji zawodowej, w której jest obecnie? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Tadla cieszy się dużą sympatią wśród polskich widzów, czego dowodem jest liczba obserwujących jej profil na Instagramie oraz zwycięstwo we wspominanym już Tańcu z Gwiazdami.

Ile zarabia Beata Tadla?

Do jednego z najbardziej dochodowych programów z udziałem Tadli zaliczyć możemy Dzień na żywo, który dziennikarka prowadziła razem z Anną Kalczyńską, Jarosławem Kuźniarem, Anną Jedrzejowską i Dorotą Kondratowicz. Szacuje się, że program ten przyniósł stacji ok. 60 mln zysków. Ile zarobiła na nim sama Tadla? Dziennikarka nie ujawniła tych informacji, jednak biorąc pod uwagę zyski stacji z formatu z jej udziałem, nie były one małe.

Dziennik Gazeta Prawna ujawnił niedawno, jakie pieniądze inkasują prowadzący główne wydanie Wiadomości. Danuta Holecka może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 40 tys. zł miesięcznie, podobnie jak jej kolega po fachu Michał Adamczyk. Tadla, która prowadziła ten serwis informacyjny przez 4 lata, z pewnością nie mogła zatem narzekać na swoje zarobki.

Co sama zainteresowana mówi o stanie swojego konta?

Mam tak dużo bieżących wydatków, że prawdopodobnie nagrodę w Tańcu z gwiazdami przeznaczyłabym na spłatę długów. Ostatnio tylko pracuję i wszystko, co zarabiam, oddaję na zobowiązania finansów wyznała w wywiadzie z magazynem Viva!.

Czy Beata Tadla ma dzieci?

Tak, ma jednego syna, Jana Kietlińskiego ze związku z szefem informacji Polsat News, Radosław Kietliński. Związek ze znanym dziennikarzem to drugie małżeństwo Tadli, które skończyło się rozwodem. O pierwszym nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, co zdradziła sama zainteresowana w programie Polsat Cafe Demakijaż, że było ono niedojrzałą decyzją.

Jan Kietliński to oczko w głowie znanej dziennikarki. Co wiadomo na jego temat? Zdradził kilka informacji o sobie w wywiadach.

– Od września opiekuję się dziećmi znajomej. Dzięki temu dostaję około 100 zł w tygodniu, co zupełnie wystarcza na zabawę w weekendy. Ostatnio dostałem też pracę w kawiarni na bulwarach. Będę tam pracować w weekendy, a w wolnym czasie też w tygodniu. Może uda mi się zarobić trochę pieniędzy na wyjazd w wakacje – powiedział Kietliński w rozmowie z Faktem.

Mam wielu znajomych z zamożnych rodzin. Jeśli dostaję zaproszenie od kogoś takiego, to zabawa z nim nie wymaga ode mnie wkładu finansowego. Sam nigdy nie zorganizowałem żadnej zabawy dla swoich przyjaciół. Poza tym zawsze bawiłem się bardzo kulturalnie. Zrobiłem parę głupot, ale wydaje mi się, że każdy w moim wieku ma do tego prawo. Jednak nigdy nie narobiłem sobie ani mojej mamie problemów – skwitował Kietliński w tej samej rozmowie.

Ile zarabia Beata Tadla – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tadla

Dziennikarka ukończyła kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Beata Tadla

Skończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Warszawie na kierunku kształcenie głosu i mowy. Mogły okazać się pomocne w jej karierze!

Beata Tadla

Swoją karierę rozpoczęła od przygody z radiem, później przyszedł czas na telewizję. W 2018 roku wygrała Taniec z Gwiazdami.

Beata Tadla

Dziennikarka pracowała m.in. w radiu Eska i radiu Plus. Związana była m.in ze stacją TVN24 (2005-2012) oraz TVP1, gdzie prowadziła Wiadomości (2012- 2016).

Beata Tadla

Najnowszy program informacyjny z udziałem Tadli 24 godziny, emitowany przez stację Nowa.Tv, ma zostać zdjęty z anteny. Gwiazda nie powinna jednak narzekać na brak nowych propozycji zawodowych, dziennikarka cieszy się dobrą reputacją w branży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julia Wieniawa zarabia OSIEM razy więcej niż Antek. W końcu!
  2. Magda Gessler dostała GIGANTYCZNĄ podwyżkę od TVN. Zwali was z nóg
  3. Najdrożsi sportowcy świata. TOP 5

źródła: pl.wikipedia.org, fokus.tv, viva.pl