Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Będziecie zaskoczeni
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 28.01.2019 17:26

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Będziecie zaskoczeni

ile lat ma Wiktoria Gąsiewska
Fot.: Instagram

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Będziecie zaskoczeni! Młoda aktorka od lat występuje w popularnym serialu Rodzinka.pl, a jej uroda zachwyciła wielu. Mnóstwo jest opinii na temat wieku gwiazdy, która z odcinek na odcinek wygląda coraz młodziej! Czy to sprawa jej w związku z Adamem Zdrójkowskim, z którym od lat tworzą udaną parę? Sprawdźmy, jaka jest recepta aktorki na młodość!

Kariera Wiktorii Gąsiewskiej jest niezwykle dynamiczna, a sama gwiazda weszła do życia rodzimego show-biznesu będąc jeszcze dzieckiem. Nie raz jednak dowiodła swojej dojrzałości. Jesteście ciekawe, ile dokładnie ma lat?

Debiut w Jasminum i miłość na planie- jak wygląda życie Wiktorii Gąsiewskiej?

Choć Wiktoria Gąsiewska jest bardzo młodą osobą, zarówno jej życie osobiste, jak i kariera wystarczyłyby na obdzielenie dwóch aktorów. Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Urodziła się 13 marca 1999 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2019 roku gwiazda będzie obchodzić swoje 20 urodziny!

To z pewnością będzie idealny czas na podsumowanie szerokiej działalności artystycznej- młoda aktorska gości na naszych ekranach już od wielu lat. Czy aktorstwo zmieniło jej percepcję patrzenia się na świat? Czy stała się dojrzalsza?

Debiut na srebrnym ekranie zaliczyła w roku 2006, mając bardzo niewielkie doświadczenie filmowe. To ona przyniosła jej wielką popularność i pierwsze zachwyty na temat jej dojrzałości! Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska w momencie tworzenia niezapomnianej kreacji w produkcji Kolskiego? Niespełna siedem! To się nazywa wejście z impetem w świat filmu!

Kolejnym wielkim sukcesem był jej udział w serialu Rodzinka.pl, w którym zagrała bardzo sympatyczną postać, wnosząca do fabuły powiew świeżość i młodość. Tutaj dała się poznać publiczności jako serialowa dziewczyna jednego z braci Boskich. Oliwia, którą zagrała, emanowała urokiem osobistym do tego stopnia, że pytaliśmy ile lat ma Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska, pomimo młodego życia, może mówić o wielkim szczęściu w miłości. To właśnie na planie popularnego serialu rodzinnego poznała Adama Zdrójkowskiego- swojego obecnego partnera!

Wiktoria Gąsiewska kiedyś

Na instagramie młodej gwiazdy można znaleźć odpowiedz na temat ile lat ma Wiktoria Gąsiewska, a także jak wyglądała kiedyś! Ostatnio postanowiła podzielić się swoim zdjęciem z dzieciństwa, który opatrzyła śmiesznym komentarzem. Co na nim widzimy? Dziewczynkę z długimi warkoczykami, ubraną w białe rajstopy! Choć stylizacje wskazują na młodszy wiek, uważamy, że uroda jest wielkim atutem gwiazdy!

19- letnia aktorka wciąż snuje plany na karierę. Można powiedzieć, że osiągnęła bardzo wiele w świecie rozrywki, a przypieczętowaniem tego był jej udział w polsatowskim programie Dancing with the stars!

Życzymy jej wielu sukcesów na polu zawodowym, a także szczęścia w związku z Adamem Zdrójkowskim!

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Nasza galeria zobrazuje ci jej postać:

ile lat ma Wiktoria Gąsiewska

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska- dopytują się fani i są w szoku, gdy dowiadują się, że 19!

ile lat ma Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska swoją urodą prowokuje do pytań w stylu ile lat ma Wiktoria Gąsiewska?

ile lat ma Wiktoria Gąsiewska

Młoda gwiazda tworzy zgraną parę z Adamem Zdrójkowskim. Młodość i miłość kwitnie!

ile lat ma Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska kiedyś wyglądała równie dobrze, jak dziś!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest Jan Bazyl? Ojciec dziecka Anny Wendzikowskiej to tajemnicza postać
  2. Ile zarabia Katarzyna Skrzynecka? Zarobki aktorki są bardzo wysokie
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy…

źródła: eska.pl