Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Majka Jeżowska? Gwiazda wygląda bardzo młodo
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 04.02.2019 11:48

Ile lat ma Majka Jeżowska? Gwiazda wygląda bardzo młodo

ile lat ma majka jeżowska
Fot.facebook.com Majka Jeżowska Official

Ile lat ma Majka Jeżowska? Mimo upływu lat piosenkarka wciąż zaskakuje wyglądem! Jak to możliwe, że w takim wieku wciąż prezentuje się kwitnąco? Gwiazda zaskakuje młodym wyglądem i pogodą ducha, a jej kariera nie zwalnia tempa. Zobaczmy, jak ceniona wokalistka dba o siebie na co dzień!

Każdy pamięta kolorowe stroje Majki Jeżowskiej, które zawojowały polską estradą w latach 80. XX wieku. Zarówno dzieci, jak i dorośli byli oczarowani jej wyglądem zewnętrznym. Wokalistka niczym rajski ptak zachwycała nie tylko kreacjami, ale także promiennym i młodym wyglądem. Jaki jest jej sekret?

Ila lat ma Majka Jeżowska?

Gwiazda urodziła się 25 maja w 1960 roku w Nowym Sączu. Jako góralka dała się poznać swoim wytrwałym charakterem i wnikliwą pracą- swoimi piosenkami bawi dzieci już od kilkudziesięciu lat. Autorka hitów A ja wolę moją mamę czy Wszystkie dzieci nasze są być może właśnie stąd zaczerpnęła swój młody wygląd- inspirując się niezwykłym światem dzieci. W dodatku cały czas pracuje nad swoimi piosenkami i kolejnymi kompozycjami, które można znaleźć na popularnych serwisach streamingowych. Jak ona to robi? Na pytanie ile lat ma Majka Jeżowska, można odpowiedzieć, że duchem z pewnością 20!

Co możemy potwierdzić, to fakt, że jednak jest bardzo aktywna, patrząc na jej prawdziwy wiek. Na oficjalnej stronie artystki pojawiają się wciąż nowe zapowiedzi licznych projektów edukacyjnych, reedycje płyt czy zdjęcia z poszczególnych koncertów. Czy działalność artystyczna tak wpływa na jej kondycje i samopoczucie? Patrząc na zdjęcia gwiazdy można stwierdzić, że z całą pewnością!

Jaka jest Majka Jeżowska poza sceną?

Jednak gdy gasną światła reflektorów największych scen w Polsce, nasza bohaterka oddaje się w pełni swojemu życiu prywatnemu. Gdy akurat nie nagrywa płyt, chętnie wybiera się na wakacje z przyjaciółmi. To dobra okazja, by pochwalić się świetną figurą! Tak było w przypadku zeszłorocznej eskapady na Wyspy Kanaryjskie, które stanowiły idealne tło dla wdzięków Pani Jeżowskiej. Kadry z podróży skłaniają nas do zadania pytania: ile lat ma Majka Jeżowska? Sądząc po świetnej figurze, musi być o wiele młodsza!

Ceniona przez dzieci i dorosłych piosenkarka ma również syna, z którym utrzymuje kumpelską relację. Wojtek Jeżowski jest ponad 30-letnim reżyserem-samoukiem. W wywiadach podkreślała, że słynna mama pozostanie dla niego zawsze młoda duchem ze względu na zawód, który wykonuje.

Ile lat ma Majka Jeżowska? Zobacz jak słynna piosenkarka wygląda na co dzień:

Ile lat ma Majka Jeżowska?

Patrząc na takie upublicznione zdjęcia cenionej piosenkarki, zadajemy pytania w stylu ile lat ma Majka Jeżowska? 58 czy może jednak 20?

ile lat ma Majka Jeżowska?

Sądząc po urodzie i dobrym samopoczuciu cenionej wykonawczyni mogłybyśmy powiedzieć, że wiek jest tylko liczbą.

ile lat ma Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska przede wszystkim tworzy dla dzieci. Być może to tutaj tkwi sekret jej młodości? Tworząc pogodne piosenki sama jest symbolem pogody ducha i radości!

ile lat ma Majka Jeżowska?

Wiek słynnej piosenkarki jest po prostu niewiarygodny! Patrząc na zdjęcia z ostatnich wakacji artystki, wciąż nie możemy dowierzać jej metryce. Jak to się mówi- wiek jest tylko liczba!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Maja Sablewska? Zarobki stylistki przyprawiają o zawrót głowy
  2. Samochód Małgorzaty Rozenek kosztował ponad ćwierć miliona złotych.
  3. Jest piękny Mąż Teresy Lipowskiej szybko się nią znudził. Wcześniej zmusił ją do…
  4. Piękna gwiazda TVN jest nieuleczalnie chora. Współczujemy

źródła: jastrzabpost.pl, wikipedia.org, majkajezowska.com.pl