Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Iwona Pavlović? Aż trudno uwierzyć
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 06.02.2019 18:17

Ile lat ma Iwona Pavlović? Aż trudno uwierzyć

Ile lat ma Iwona Pavlović?
instagram.com @iwonapavlovic

Ile lat ma Iwona Pavlović? Tancerka i gwiazda stacji TVN nieustannie dba o formę i zdrowy tryb życia. Czarna Mamba jest aktywna również w mediach społecznościowych, serwując fanom sporą dawkę pozytywnej energii. Aż trudno uwierzyć w jej wiek!

Iwona Pavlović od 2006 roku zasiada w jury programu Taniec z Gwiazdami. Choć widzowie postrzega ją jako bardzo surowego sędzię, gwiazda niejednokrotnie pokazała swoje poczucie humoru i umiejętności taneczne. Z pewnością niewiele osób w jej wieku odznacza się tak dużym dystansem i kondycją! Ile lat ma Iwona Pavlović?

Ile lat ma Iwona Pavlović?

Tancerka urodziła się w 1962 roku. 2 listopada będzie obchodzić swoje 57 urodziny! Bez względu na wiek odznacza się niesamowitą klasą i ogromnym dorobkiem zawodowym.

Gwiazda wciąż czynnie uczestniczy w wielu tanecznych wydarzeniach, będąc ogromną inspiracją dla osób, które na parkiecie stawiają swoje pierwsze kroki.

Życie prywatne gwiazdy

W 1981 roku, w trakcie jednego z tanecznych zgrupowań, Pavlović (z domu Szymańska) poznała Arkadiusza Pavlovicia, z którym wzięła ślub. Związek nie przetrwał próby czasu.

W 2008 roku, po 19 latach małżeństwa, para zdecydowała się na rozwód. Rok później, Pavlović wzięła ślub z Wojciechem Oświęcimskim. Małżeństwo wspólnie wychowuje trzech synów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile lat ma Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović od ponad 10 lat zasiada w jury programu Taniec z Gwiazdami. Dzięki swoim rzetelnym i często surowym ocenom, zyskała przydomek Czarnej Mamby.

Ile lat ma Iwona Pavlović?

Gwiazda chętnie zamieszcza zdjęcia ze swoim mężem, Wojciechem Oświęcimskim.

Ile lat ma Iwona Pavlović?

Tancerka jest bardzo zżyta z całą swoją rodziną. W mediach społecznościowych często dzieli się ważnymi wydarzeniami z jej życia.

Ile lat ma Iwona Pavlović?

Czarna Mamba zachwyca formą. Swoją energię chętnie przekazuje osobom w różnym wieku, prowadząc warsztaty taneczne.

Ile lat ma Iwona Pavlović?

Wolny czas gwiazda przeznacza na uprawianie wszelkich rodzajów sportu. Biegi, tenis, wspinaczka- to dla Iwony sposób na dobrą kondycję i spektakularną sylwetkę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na ile lat wygląda Agnieszka Chylińska? Wszyscy się mylą!
  2. Ile lat ma Katarzyna Glinka? Aktorka „Barw Szczęścia” wyglada na o wiele mniej!
  3. Kinga Rusin bez makijażu! 47-letnia gwiazda wygląda jak nastolatka
  4. Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. Opowiedział też o matce Źródła: wikipedia.org; instagram.com