Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Gwiazda wygląda oszałamiająco!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 18.01.2019 14:03

Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Gwiazda wygląda oszałamiająco!

ile lat ma ewa kasprzyk
Fot.screen z filmu „Kogel-Mogel”

Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek kompletnie nie przejmuje się swoim wiekiem! Wciąż pokazuje, że niezależnie od upływającego czasu każda kobieta ma prawo czuć się młodo i seksownie. Aktorka jest tego doskonałym przykładem, ponieważ gdziekolwiek się pojawi, wzbudza wiele emocji – nic dziwnego, Ewa Kasprzyk mimo upływu lat zachwyca swoim urokiem i oszałamiającym wyglądem.

Aktorkę znamy z wielu produkcji filmowych i teatralnych. Dodatkowo gwiazda często publikuje zdjęcia na swoim koncie na Instagramie. Ciekawi was, jaki jest sekret jej urody? Wiecie, ile lat ma Ewa Kasprzyk? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Artystka nie zważa na upływające lata

Ewa Kasprzyk to doświadczona aktorka. Wielokrotnie grała pewne siebie, silne kobiety. W zależności od przypisanej roli potrafiła zmieniać się na scenie lub przed kamerą jak kameleon. Pewnie dlatego gwiazda nie ma problemu z pokazywaniem się zarówno w wersji saute, jak i w pełnym makijażu, w eleganckiej stylizacji. Pewność siebie Ewy Kasprzyk dobrze widać po jej koncie na Instagramie. Znajdziecie tam przeróżne zdjęcia jednej z najbardziej znanych polskich aktorek. Widać, że artystka jest świadoma swojej urody i nie boi się jej podkreślać. Zamieszczone na profilu społecznościowym fotografie nie zdradzają, ile lat ma Ewa Kasprzyk.

Ile lat ma Ewa Kasprzyk?

Aktorka niedawno obchodziła swoje 62. urodziny. Gwiazda urodziła się 1 stycznia, 1957 roku. Ukończyła Akademię Teatralną w Krakowie. Szybko zaczęła spełniać się w zawodzie aktorki. Grała zarówno w filmach pełnometrażowych, spektaklach teatralnych, jak i serialach telewizyjnych. Często wcielała się w postacie wyraziste i charakterystyczne, wymagające doskonałego warsztatu aktorskiego. Grała np. Violettę Villas w spektaklu kostiumowym Kallas, czyli spotkanie dwóch legend. Nie bała się ról zarówno w komercyjnych hitach i telenowelach, jak i w filmach niszowych, nieco alternatywnych. Tylko dojrzała, pewna siebie aktorka udźwignie tyle różnych wyzwań!

Siła kobiecości

Ewa Kasprzyk wie, że każda kobieta najlepiej wygląda w tym, w czym czuje się dobrze. Jeśli więc ma ochotę wystroić się, wykonać pełny makijaż i włożyć wieczorową sukienkę -robi to. Z drugiej strony na instagramowym koncie artystki można wypatrzyć także fotografie bardzo luźne, ”wręcz domowe”, w t-shircie i bez makijażu. Z niemal każdego zdjęcia bije pozytywna energia. Wygląda na to, że to jest właśnie sposób gwiazdy na dobry wygląd w dojrzałym wieku. Nieważne, ile lat ma Ewa Kasprzyk — wciąż chcemy widywać ją na dużym i mniejszym ekranie!

ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA EWA KASPRZYK:

ile lat ma ewa kasprzyk

Ewa Kasprzyk to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek.

ile la ma ewa kasprzyk

Gwiazda chętnie publikuje zdjęcie bez makijażu.

ile lat ma ewa kasprzyk

Ewa Kasprzyk jest bardzo elegancką kobietą.

ile lat ma ewa kasprzyk

Aktorka zachwyca pewnością siebie.

ile lat ma Ewa Kasprzyk

Bez względu na to, ile lat ma Ewa Kasprzyk, wciąż chcemy podziwiać jej grę aktorską.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Ewa Minge? Jest warta miliony!
  2. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Będziecie zaskoczeni
  3. Magda Gessler to „maszynka do zarabiania pieniędzy”. Jej program zarobiła dla TVN setki MILIONÓW!

Źródła: Wikipedia.pl