Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 18.01.2019 11:03

Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!

Katarzyna Figura
fot. Playboy

Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny filmowej może być dumna ze swoich córek. Noszą najoryginalniejsze imiona w całej Polsce!

Katarzyna Figura uchodzi za symbol seksu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Najwięcej osób kojarzy ją z kultowej polskiej komedii Killer i Killer-ów 2-óch. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule!

Ile dzieci ma Katarzyna Figura?

Katarzyna Figura ma troje dzieci. Najstarszy syn Aleksander jest owocem miłości aktorki i jej pierwszego męża, Jana Chmielewskiego. Aleksander ma obecnie 32 lata.

W 2000 roku gwiazda ponownie wyszła za mąż za amerykańskiego biznesmena i producenta filmowego, Kaia Schoenhalsa. Para ma dwie córki, których imiona brzmią nietuzinkowo i egzotycznie. Koko Claire Figura-Schoenhals urodziła się 2002 roku, natomiast Kaszmir Amber Figura-Schoenhals przyszła na świat w 2005 roku. Trzeba przyznać, że imiona dziewczynek są naprawdę oryginalne! Nawiązują do pochodzenia ich ojca, który ma indiańskie korzenie.

Burzliwe życie

Małżeństwo Figury było szeroko komentowane przez media ze względu na burzliwe wydarzenia. 56-letnia aktorka wyznała, że mąż, Kai Schoenhals znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Ta wiadomość poruszyła polskim światem medialnym i rozpoczęła dyskusję na temat przemocy domowej. Gwiazda udzieliła głośnego wywiadu dla magazynu VIVA! Ponadto wystąpiła w programie Tomasza Lisa, gdzie szczerze opowiedziała o przemocy domowej, której doświadczyła. Aktorka przez wiele lat walczyła w sądzie o rozwód i ustalenie obowiązku alimentacyjnego względem córek.

Po latach trudnych doświadczeń aktorka próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Dzieci wspierały mamę i otaczały ją opieką i miłością. Nie mamy wątpliwości co do tego, że Figura spełnia się w roli matki!

Katarzyna Figura na łamach Gali opowiedziała o trudnych doświadczeniach związanych z rozwodem. Wspomniała o tym, że najbardziej zależy jej na szczęściu dzieci. Bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i nieustannym strach o podopiecznych. Dzieci były dla Figury największą życiową motywacją. To dzięki nim nie straciła chęci do działania i do końca walczyła o swoje dobre imię.

ZOBACZ ZDJĘCIA FIGURY:

ile dzieci ma katarzyna figura?

Katarzyna Figura to niekwestionowana gwiazda polskiego filmu. Które jej role szczególnie utkwiły wam w pamięci? 🙂

ile dzieci ma katarzyna figura?

Niedawno mogliśmy podziwiać aktorkę w najnowszym filmie Marka Koterskiego pod tytułem 7 uczuć. Widzieliście tę pozycję?

ile dzieci ma katarzyna figura?

Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Aktorka ma trójkę dzieci: jednego syna i dwie córki. Często podkreśla, że dzieci dają jej siłę do działania i wiarę w lepsze jutro.

ile dzieci ma katarzyna figura?

Katarzyna Figura jest w pełni aktywna zawodowo. Może przebierać w propozycjach filmowych. Nic dziwnego — jest naprawdę znakomitą aktorką!

ile dzieci ma katarzyna figura?

Aktorka zaraża optymizmem! Chociaż przeszła w życiu wiele ciężkich chwil, uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Podziwiamy taką postawę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Reklama Gillette zbulwersowała miliony mężczyzn. Dlaczego?
  2. Agata Kulesza, mąż gwiazdy to tajemnica postać. Są razem od 23 lat
  3. Jak nazwać kota? Naukowcy mają na ten temat teorię

źródło: plotek.pl, mjakmama24.pl, fakt.pl