Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 16.07.2020 21:55

Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”

Iga Lis
instagram.com/iga_lis

Iga Lis to od dwóch lat dziewczyna słynnego rapera Taco Hemingway’a. Mimo że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, raczej unikają poklasku i nie występują często w mediach razem. Jednak ostatnie zdjęcie, które pojawiło się w sieci, sprowokowało Taco do zabrania głosu. Będzie ci wstyd – pisał do internautki.

Taco Hemingway jest z Igą Lis już od dwóch lat. Choć oboje nie publikują w mediach społecznościowych wielu wspólnych zdjęć, jeśli już jakieś pojawi się w sieci, pokazuje wielką czułość i miłość między parą. Jedna z fanek widząc tę sielankę, postanowiła skierować swój hejt w stronę wybranki rapera. Taco natychmiast stanął w obronie dziewczyny. Iga Lis została obrażona w okrutny sposób.

Iga Lis obrażona

Iga Lis, niestety, padła ofiarą jednej z internautek. Wszystko zaczęło się, kiedy anonimowa dziewczyna postanowiła skomentować zdjęcie, na którym córka Kingi Rusin i Taco Hemingway siedzieli w czułych objęciach.

Fuj Iga – napisała. Choć wpis szybko zniknął z sieci, okazało się, że internautka na swoim profilu społecznościowym zamieściła zdjęcie, które w szczególności uraziło rapera. Niewyobrażalne, że ktoś zrobił coś takiego. Taco Hemingway postanowił stanąć w obronie swojej dziewczyny.

  1. Syn Małgorzaty Rozenek nie miał mieć na imię Henryk, nie zgadniecie. Gwiazda w ostatniej chwili się rozmyśliła
  2. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży
  3. Ilona Łepkowska zrugana za krytykę Małgorzaty Trzaskowskiej. Oberwało się Agacie Dudzie

Taco Hemingway broni Igi Lis

Czarny worek śmieci, a na nim twarz Igi Lis, do tego wymowny podpis Fuj. Właśnie taki post pojawił się na jednym z Instagramowych kont. Kiedy Taco Hemingway do niego dotarł, postanowił rozliczyć się z internautką. Słowa muzyka nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

– Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru – skomentował. – Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę – napisał oburzony raper.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Iga Lis

Na jednym z Instagramowych kont pojawił się wpis, w którym pojawiła się Iga Lis. Niestety, jedna z internautek postanowiła obrazić ją w okrutny sposób.

Iga Lis

Na zdjęcie szybko zareagował Taco Hemingway. Raper postanowił stanąć w obronie swojej dziewczyny i napisał, co sądzi o zachowaniu internautki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zamówienie Maryli Rodowicz rozłożyło panią z mięsnego na łopatki. Zadała tylko jedno pytanie
  2. Są ofiary. Samolot rozbił się niedaleko Europy. Trudna akcja ratunkowa
  3. Katarzyna Warnke skomentowała słowa Kingi Dudy. Nie zostawiła na niej suchej nitki
  4. Na egzamin prawa jazdy założyła buty na koturnie. Śmiertelnie potrąciła instruktora
  5. Kolejna faza luzowania obostrzeń przesunięta o trzy tygodnie. Czy to samo stanie się w Polsce?
  6. Właśnie przyjęto nowe świadczenie. Od 2,4 tys. zł w górę

źródło: pudelek.pl