Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > IBERION, wydawca portalu Lelum.pl przekazuje 20 tys. na WOŚP
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 12.01.2020 20:30

IBERION, wydawca portalu Lelum.pl przekazuje 20 tys. na WOŚP

iberion wydawca lelum
instagram.com/fundacjawosp/lelum.pl
Iberion: wydawca Lelum, portalu dla nowoczesnych kobiet wspiera działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa, która od lat pomaga milionom Polaków, jest bliska sercom wielu z nas. Każdy, kto mija wolontariusza z puszką, wrzuci do niej, choć 50 groszy. Wesprzeć WOŚP można również przelewem – Iberion, wydawca kobiecego portalu Lelum.pl właśnie przekazał własny datek.
Iberion: wydawca Lelum, portalu dla nowoczesnych kobiet wspiera działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa, która od lat pomaga milionom Polaków, jest bliska sercom wielu z nas. Każdy, kto mija wolontariusza z puszką, wrzuci do niej, choć 50 groszy. Wesprzeć WOŚP można również przelewem – Iberion, wydawca kobiecego portalu Lelum.pl właśnie przekazał własny datek.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku łączy ludzi i wspiera najbardziej potrzebujących. To także okazja, by odwdzięczyć się światu za dobro, które nas spotkało. Wsparcie WOŚP to wspaniały gest, na który decydują się nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy. Firma Iberion, wydawca Lelum, postanowiła w imieniu portalu przekazać na WOŚP kwotę 20 tysięcy złotych!

Iberion: wydawca Lelum przekazuje 20 tysięcy zł na WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku bije rekordy, a sumy zbierane przez wolontariuszy są naprawdę imponujące. W chwili pisania tych słów, 28. edycja zbiórki uzbierała już 22 319 295 złotych, a to dopiero początek! Każdy stara się dołożyć swoją cegiełkę i pomóc inicjatywie Jurka Owsiaka, który od lat angażuje się w niewyobrażalnie wymagające i trudne przedsięwzięcie.

Jak wesprzeć WOŚP? Sposobów jest kilka, a najłatwiejszym jest z pewnością wrzucenie datku do puszki wolontariuszy, którzy są obecni w całej Polsce.

Jak wesprzeć WOŚP przelewem? Wystarczy datek wpłacić na to konto:

Konto 28. Finału WOŚP
29 1140 1010 0000 5244 4400 1028
Odbiorca: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Tytuł przelewu: Darowizna na cele 28. Finału WOŚP Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Dane banku: Oddział Korporacyjny Warszawa

W ten właśnie sposób Iberion: wydawca Lelum postanowił wesprzeć WOŚP 20 tysiącami złotych. Mamy świadomość, że każda, nawet najmniejsza wpłata przyczyni się do poprawy kondycji medycyny dziecięcej w Polsce.

– Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała inicjatywa, którą popieramy z całych serc. Jestem dumny, że dzięki wsparciu finansowemu możemy dołożyć cegiełkę do kolejnego rekordu Fundacji, a dzięki wielomilionowym zasięgom naszych portali możemy promować tę cudowną akcję. Poza wsparciem WOŚP w naszych serwisach, zdecydowaliśmy się również przekazać 20 tysięcy złotych na rzecz 28. finału WOŚP. To kolejny rok kiedy gramy razem z Orkiestrą Jurka Owsiaka i jestem przekonany, że w 2021 roku również z największą przyjemnością ponownie wesprzemy Orkiestrę – mówi Albert Wójcik, prezes zarządu grupy IBERION.

Jak jeszcze wesprzeć WOŚP?

By wesprzeć WOŚP, oprócz przelewu czy datku do puszki, można wysłać SMS o treści SERCE na nr 75 565, wziąć udział w aukcji na Allegro (można wylicytować m.in. kolację z Julią Wieniawą czy spacer z Kasią Tusk i jej psem), kupić gadżet WOŚP w Lidlu lub kartę upominkową H&M. Możliwości jest mnóstwo.

Iberion: wydawca Lelum zachęca wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wierzymy, że razem możemy naprawdę pomóc!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Iberion: wydawca Lelum

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28. Iberion: wydawca Lelum właśnie przekazał datek 20 tysięcy złotych!

ZOBACZ TEŻ:
  1. Pikio.pl przekazało 10 000 złotych na WOŚP! Zachęcamy wszystkich do wspierania Orkiestry
  2. Iberion, wydawca Pacjenci.pl wspiera WOŚP. Przelewa fundacji 20 tysięcy złotych
  3. Iberion, wydawca WTV Nowej Telewizji Internetowej, przekazał 20 tys zł na WOŚP
  4. Wydawca Biznesinfo.pl przeznaczył na WOŚP 20 tys. złotych