Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gra o Tron wraca do HBO! Kiedy premiera 8 sezonu kultowego serialu?
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 08.04.2019 12:41

Gra o Tron wraca do HBO! Kiedy premiera 8 sezonu kultowego serialu?

HBO: Gra o tron sezon 8
Gra o Tron materiały prasowe

HBO: Gra o Tron sezon 8 to ostatnia odsłona popularnego serialu. Większość fanów spektakularnej produkcji HBO, opiewającej w smoki, miecze i krwawe historie zaskarbiła sobie rzesze wiernych fanów, którzy na bieżąco śledzą losy bohaterów serialu. Kiedy premiera ostatniej części kultowego serialu?

Słynna produkcja amerykańskiego HBO jest niezwykła pod każdym względem: aktorzy ukazują swój talent, scenografia jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe, a zwroty akcji sprawiają, że ogląda się serial z zapartym tchem. Nic dziwnego, że ostatni sezon serialu powstawał aż 10 miesięcy! Wszystko po to, aby publiczność mogła się po raz kolejny nacieszyć przygodami swoich ulubionych bohaterów!

HBO: Gra o Tron sezon 8?

HBO: Gra o Tron to sztandarowy serial tej stacji, dlatego ochoczo zgodziła się na ponowienie walk w królestwie Westeros. Adaptacja sagi George’a R.R. Martina cieszyła się uznaniem w świecie filmu odkąd został wyemitowany pierwszy odcinek w 2011 roku. Jaka jest data obecnej premiery 8 sezonu? Widzowie będą mogli znów zobaczyć na srebrnym ekranie Cersei Lannister, Jon Snow czy Sansa Stark 14 kwietnia 2019 roku!

Choć jest to data, która mówi o premierze w Stanach Zjednoczonych, to Polacy będą mogli niedługo po tej emisji zobaczyć ja na swoich sprzętach. Polska premiera ustalona jest na dwa terminy:

  1. w nocy z 14 na 15 kwietnia 2019 r. o godzinie 3 rano
  2. 15 kwietnia 2019 r. wieczorową porą, o godzinie 20:00

Co się wydarzy w 8 sezonie Gry o Tron?

Dodatkowo oprócz daty, HBO postanowiła również zdradzić krótki trailer produkcji pokazujący nam ewentualne tropy dotyczące scenariusza serialu. Przede wszystkim w zwiastunie mowa jest o bitwie ostatecznej, a wśród toczących ją z pewnością będą Snow, Arya i Sansa. Czy to oznacza, że doszliśmy do końca pewnej ery, w której już nie będziemy mogli oglądać bohaterów Gry o Tron po burzliwych wojnach? Czas pokaże!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

HBO: gra o tron sezon 8

HBO: Gra o Tron sezon 8 może obfitować w wiele ciekawych wydarzeń. Na Instagramie produkcji można zobaczyć pierwsze kadry z poszczególnych scen.

HBO: Gra o tron sezon 8

Popularność serialu wzięła się również ze świetnej ścieżki dźwiękowej. Nic dziwnego, że widzowie chcą oglądać kolejne odcinki.

HBO: Gra o tron sezon 8

Jesteście ciekawi, kogo zobaczycie w kolejnym sezonie Gry o tron? Koniecznie włączcie telewizory 15 kwietnia 2019 roku.

HBO: Gra o tron sezon 8

HBO: Gra o Tron sezon 8 to przede wszystkim wielka bitwa, tocozna między wrogami. Czy wśród nich znajdziemy Daenerys?

HBO: Gra o tron sezon 8

Na oficjalnym profilu popularnego serialu możemy przeczytać, że jest to finałowy sezon.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowości HBO na marzec 2019. Premiery godne uwagi
  2. Nowe seriale na Netflix i HBO. Te tytuły musisz zobaczyć
  3. Seriale HBO, które trzeba znać! Zobacz najciekawsze propozycje

źródła: telemagazyn.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego