Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP nagle wyjechała z Polski. Nie jest sama. „Lecimy spełnić kolejne marzenie”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.08.2022 22:09

Gwiazda TVP nagle wyjechała z Polski. Nie jest sama. „Lecimy spełnić kolejne marzenie”

Gwiazda TVP
fot. instagram.com/katarzynaglinka/

Znana ze stacji TVP Katarzyna Glinka właśnie pochwaliła się na Instagramie, że ruszyła w podróż. Na opublikowanym zdjęciu towarzyszy jej 10-letni Filip, który z ekscytacją wpatruje się w okno. „Lecimy spełnić kolejne marzenie” – ogłosiła Glinka.

W lipcu tego roku aktorka rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem. Nie pozwoliła jednak, by pożegnanie zbytnio na nią wpłynęło i dalej stara się korzystać z życia. Teraz w tajemniczym poście zdradziła, że leci spełniać marzenia.

Gwiazda TVP wyjechała z Polski

Katarzyna Glinka udostępniła na Instagramie zdjęcie u boku synka Filipa. Chociaż fotografia nie zdradza zbyt wielu szczegółów, to dość łatwo można zauważyć, że rodzina siedzi na pokładzie samolotu. Gwiazda TVP nie wyjawiła, gdzie dokładnie polecieli, jednak podróż ta prawdopodobnie była czasochłonna.

– Żeby tam dotrzeć Filip przeczytał kilka tomów mega przepastnych książek…. – napisała aktorka.

Fani natychmiast zaczęli zgadywać, w jakie miejsce kobieta wybrała się z dzieckiem. Większość osób obstawiała Londyn i sugerowała, że wspomniane w opisie książki to seria o Harrym Potterze. Na razie jednak Glinka nie zaspokoiła ciekawości fanów i nie zdradziła, gdzie dokładnie zabrała synka. Obserwatorom pozostało tylko czekać!

Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem

Gwiazda TVP niewątpliwie ma za sobą kilka cięższych tygodni. W lipcu rozstała się z Jarosławem Bienieckim, z którym ma syna Leo. Był to jej drugi stały partner, gdyż jej pierwsze małżeństwo z Przemysławem Gołdonem zakończyło się lata temu. Po tym związku został kobiecie 10-letni Filip, którego można zobaczyć na opublikowanym zdjęciu.

Jakiś czas temu Glinka odpoczywała po rozstaniu w Tatrach, czym chwaliła się na Instagramie. W opisie pod jednym ze zdjęć wyjawiła, że wraca do siebie metodą małych kroczków.

– Balans. Czuję, że po mału go odbudowuję. Metoda małych kroków działa – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Popek zdradziła, co sądzi o inflacji. Gwiazda TVP opowiedziała o plusach drożyzny
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie