Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Rodzinki.pl”, Wiktoria Gąsiewska ujawniła tajemnicę TVP. „Teraz pokażę wam największą ściemę”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.01.2022 19:03

Gwiazda „Rodzinki.pl”, Wiktoria Gąsiewska ujawniła tajemnicę TVP. „Teraz pokażę wam największą ściemę”

Rodzinka.pl, TVP
Kadr z: „Rodzinka.pl”, TVP

Pamiętacie serial TVP „Rodzinka.pl”? Przez niemal 10 lat cieszył się ogromną popularnością. Ostatnia seria produkcji została wyemitowana w 2020 roku. Niedawno jedna z gwiazd pokazała jedną z tajemnic planu.

Wiktoria Gąsiewska grała w „Rodzince.pl” dziewczynę jednego z głównych bohaterów. Pokazała, co dzieje się na planie serialu poza kadrem.

Gąsiewska z serialu TVP „Rodzinka.pl”: „Pokażę wam największą ściemę”

Serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki emitowany był od 2011 do 2020 roku na antenie stacji TVP2. Doczekał się aż 16 sezonów: ostatni z nich Telewizja Polska pokazała wiosną 2020 roku.

W „Rodzince.pl” widzowie mogli śledzić losy rodziny Boskich. Bohaterowie – rodzice Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) oraz ich dzieci: Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) mieszkali w Warszawie.

Wiktoria Gąsiewska grała w serialu Agatę Matuszkiewicz,dziewczynę Kuby. Aktorka, znana też z takich produkcji, jak „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (2020), „Kowalscy kontra Kowalscy” (2021) czy „Pierwsza miłość” (2019) postanowiła pokazać fanom kulisy planu.

Aktorka na krótkim filmiku kieruje się ku drzwiom domu Boskich, przez które bohaterowie wychodzili na zewnątrz, mówiąc: „Teraz pokażę wam największą ściemę”. Okazuje się, że widok, który znajdował się za drzwiami – uliczka z domkami jednorodzinnymi – to tylko plansza.

Za drzwiami tak naprawdę znajduje się korytarz z krzesełkiem, na którym można usiąść, czekając na swoją kolej podczas zdjęć, oraz sprzęt filmowy, jak lampy oświetleniowe, pomiędzy którymi krząta się ekipa techniczna.

Źródło: filmweb.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat