Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 25.05.2018 15:00

Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror

polsat
instagram.com/mtttttm

Gwiazda telewizji Polsat i TVP jest na pograniczu życia i śmierci. Modlą się o nią fani, bliscy i przyjaciele. Jej mąż przeżywa prawdziwy horror, w każdej minucie drżąc o żonę. Mężczyzna nie odchodzi na krok od jej szpitalnego łóżka. Teraz zrobił coś niezwykle poruszającego.

Młoda i piękna gwiazda telewizji Polsat i TVP bardzo ciężko zapadła na zdrowiu. Jej mąż podzielił się z fanami na Instagramie żony informacją o tym, że przeszła ona ciężką operację mózgu. Od tego momentu wszyscy modlą o się jej powrót do sił.

Alżbeta Lenska zdawała się być zdrową kobietą, której absolutnie nic nie dolega. Niestety, podstępna choroba zaprowadziła ją na granicę życia i śmierci. Jej mąż nie odchodzi o szpitalnego łóżka ukochanej, mając nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Podbiła Polsat i TVP, teraz walczy o życie i zdrowie

Rafał Cieszyński, mąż Alżbety, jest również znanym i lubianym aktorem. Para ma ze sobą dwoje dzieci i do tej pory byli uznawani za jedno z najszczęśliwszych, branżowych małżeństw. Choroba Alżebty dobitnie pokazuje, jak bardzo się kochają.

Niedawno Cieszyński opublikował kolejny post na Instagramie żony. Na zdjęciu widać uśmiechniętą Alżbetę z dnia ich ślubu. Zamiast komentarza, podpisał zdjęcie dużą ilością czerwonych serc. Fani natychmiast zareagowali słowami otuchy i wsparcia.

Miejmy nadzieję, że kochana matka i żona wróci do pełni sił. Wiadomo jednak, że operacje na mózgu to zawsze bardzo poważna sprawa. Wciąż nie podano oficjalnej informacji, co spowodowało, że ta młoda i piękna kobieta musiała oddać się w ręce neurochirurgów.

Alżbeta Lenska miała operację mózgu

Alżbeta Lenska znana jest fanom najpopularniejszych seriali. Popularną aktorkę mogliśmy oglądać w takich serialach jak Przyjaciółka, Pierwsza miłość czy Plebania.

Fani, którzy zapoznali się z oświadczeniem opublikowanym przez męża Lenskiej, życzą swojej ulubionej aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.

– Dla żony dużo zdrówka a dla Pana i całej rodziny mnóstwo siły w tym trudnym czasie ? pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki. Będzie dobrze ❤

– Mnóstwo zdrowia, siły i nadziei – będzie dobrze, nawet bardzo dobrze, po prostu musi być ♥ ♥ ♥ ♥ 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była dziewczyna księcia Harry’ego skomentowała jego ślub z Meghan Markle
  2. Anna Wendzikowska potwierdziła ciążę? Wystarczyło jedno zdjęcie
  3. Legenda TVP bezlitośnie o Kożuchowskiej. „Szkoda mi jej”