Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Na dobre i na złe” jest W CIĄŻY! Długo ukrywany sekret wyszedł na jaw
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 08.03.2018 11:30

Gwiazda „Na dobre i na złe” jest W CIĄŻY! Długo ukrywany sekret wyszedł na jaw

Na dobre i na złe: ukrywany sekret wyszedł na jaw

Plotki na temat ciąży jednej z gwiazd „Na dobre i na złe” krążyły już od dawna. Teraz jednak długo ukrywany sekret wyszedł na jaw. 

Jeszcze w tamtym roku para, która poznała się na planie „Na dobre i na złe” wzięła potajemny ślub. Teraz małżeństwo spodziewa się dziecka.

ZOBACZ TEŻ: Fani „M jak Miłość” w rozpaczy. Jedna z ulubionych aktorek odchodzi

Sekret wyszedł na jaw

Długo ukrywana prawda, wyszła na jaw. Emilia Komarnicka, serialowa Agata, oraz Redbad Klynstra, serialowy dr Ruud van der Graaf będą rodzicami!

Fantastyczną nowinę przekazała przyjaciółka pary w rozmowie z fakt.pl.

Emilka jest w ciąży, oboje są szczęśliwi i nie mogą już doczekać się maluszka. Niedawno kupili dom, więc już myślą o urządzaniu pokoiku – opowiada przyjaciółka pary.

Innym dowodem mającym potwierdzić informacje jest odrzucenie przez Roberta dużego zagranicznego kontraktu, dzięki któremu jego kariera mogła szybko się rozwinąć. Aktor zdecydował jednak, że woli być teraz przy żonie.

Dostał dużą i ciekawą rolę w holenderskiej produkcji. Niestety, musiałby wyjechać na kilka miesięcy. Jest tak zakochany, że absolutnie nie wyobraża sobie, że w takim ważnym momencie mógłby zostawić żonę samą. Zrezygnował z roli – kontynuuje przyjaciółka.

ZOBACZ TEŻ: Aktorzy masowo odchodzą i przerywają milczenie. To może być koniec „M jak Miłość”

W takiej sytuacji pozostaje nam tylko pogratulować parze!

Źródło: jastrzabpost.pl