Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Barw szczęścia” nie żyje. Pogrzeb Jolanty Lothe odbędzie się 8 kwietnia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.04.2022 11:12

Gwiazda „Barw szczęścia” nie żyje. Pogrzeb Jolanty Lothe odbędzie się 8 kwietnia

W wieku 79 lat odeszła ceniona aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia”, Jolanta Lothe, o czym poinformował Związek Artystów Scen Polskich w mediach społecznościowych. Uroczyste pożegnanie odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku.

Aktorka rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała dzięki roli w „Barwach szczęścia” z którą związana była przez dwanaście lat. Wątek serialowej Teresy Struzik był pochłaniany przez widzów w każdym kolejnym odcinku.

Smutne wieści przekazał 1 kwietnia Związek Artystów Scen Polskich w mediach społecznościowych, publikując post upamiętniający aktorkę. Branża filmowa pogrążyła się w ogromnym smutku.

Znamy datę i miejsce pogrzebu gwiazdy „Barw szczęścia”

Wielbiciele niesamowitej aktorki wyrazili słowa współczucia pod postem opublikowanym przez Związek Artystów Scen Polskich. Widzowie popularnego programu TVP2 dobrze pamiętają sympatyczną postać graną przez Jolantę Lothe.

Kilka dni po przekazaniu smutnych wieści zastała również udostępniona informacja na temat daty i miejsca pogrzebu cenionej artystki. Uroczyste pożegnanie Jolanty Lothe odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 11:30 w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie. Następnie aktorka spocznie na cmentarzu na Starych Powązkach.

79-letnia gwiazda „Barw szczęści” pozostawiła w żalu sympatyków oraz przyjaciół z obsady popularnego serialu Telewizji Polskiej. Wyraz kondolencji spływały od fanów, którzy głęboko wierzyli, że piątkowa informacja okaże się tylko pomówieniem.

Jolanta Lothe odeszła 1 kwietnia 2022 roku, pozostawiając męża oraz dorosłą córkę. Rodzinie i przyjaciołom w trudnych chwilach rozstania składamy szczere wyrazy współczucia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok